Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maganyosabb 22-40 éves koroszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maganyosabb 22-40 éves korosztaly hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
Milyen lehetőségek vannak így? Netes irogatason kívül?
2021. ápr. 28. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

net, hobbi, munka, kulturális rendezvények, közösségi helyek

gyakorlagilag minden, ahol sok emberrel találkozol

2021. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondom neten kivul😅
2021. ápr. 28. 16:02
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
ÉLET.
2021. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
#2: a maradék 5 példa nem volt elég?
2021. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Covid alatt kb sehol, neten próbáltam de a sokadik perverz csávó után inkább menekültem. Most hogy jobb picit a helyzet, kutyasétáltatás közben, esetleg kondi/úszás előtt-után nyitott lennék ismerkedésre.
2021. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ennyi?
2021. ápr. 28. 18:01
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Ha nyitott nő vagy és nem csúnya vagy elhízott akkor szinte bárhol. Legyél közvetlen és érdeklődő a férfiakkal, ne csak várd, hogy szaladjanak utánad.

Férfiként már unom, hogy mindig valami hatalmasan érdekes témát kell kitaláljak, egyébként kapom az egyszavas uncsi válaszokat. Emiatt sok nővel nem is tudok elképzelni egy komolyabb kapcsolatot...egyszerűen nem tudok mindig valami érdekfeszítő dolgot mondani...nameg van amikor csak egy egyszerű beszélgetésre vágyok.

2021. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, próbáltam én is a netet, de inkább hagyjuk. A legtöbb ffi csak szexet keresett, mindenféle ismeretség nélkül. Hát nekem ez nem megy. Nem mondom, hogy férjet keresek, de azért fontos, hogy megismerjük a másikat. Így most nem ismerkedek sehol.
2021. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsétterem, edzőterem, csoportos edzés, jóga, tánc, kirándulócsoport, templom, szekta, saját szekta alapítása, táltosdoboló-íjász-rovásíró szittyamagyar egyesület, önkénteskedés, rajongói klub, swinger klub, ufómegfigyelő klub, összeesküvés-elméletekben hívők közössége, rockzenészi karrier, strand, Margitsziget.
2021. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Covid alatt több csajom volt mint előtte! Ti miről beszéltek...
2021. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!