Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves herélt férfiként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves herélt férfiként van még esélyem társkeresőn ismerkedni, mert élőben elég nehéz a kinézetem miatt?

Figyelt kérdés

Súlyos betegség miatt kiszedték mindkettőt.Sajnos azóta már nem érzem magam annyira férfiasnak, de hiányzik egy társ.Melóhelyen nem tudok ismerkedni, senki nem tart férfias férfinak, egy éve vágták ki, és utána olyan voltam mintha eltunyultam volna.

Doki szerint ez még belefér.Okos értelmes, tanult barátnőt szeretnék, akivel tartalmas kapcsolatot tudnék fenntartani.

Melyik társkeresőn tudnék jobban keresgélni?

Érdemes előre leírnom hogy kiszedték, vagy hagyjam akkorra, ha már szex lenne a hölggyel?

Gyula


2021. jan. 29. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Gyula!


Kamuzol!

Kutyáknak is van here protézis, embereknek is. A csajnak meg nem kell mondani, hogy vaktölténnyel lősz.

Kamuzol!

2021. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem a protézissel van gond.

hanem a rák miatt jó ideig nem kaphatok hormonpótlást,ezért kicsit nőiesebb lett a testem, elpuhultam.

Ez a bajom.

Ezért szeretnék intellektuális barátnőt.

2021. jan. 29. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem akar a no gyereket, akkor siman
2021. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Nálam előny lenne, főleg hogy nem akarok gyereket. Szerintem vannak még ilyen nők is.
2021. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy lenne olyan nő, akinek hiányoznának a herék.
2021. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5: Nem a herék, hanem a hormonháztartás, amihez nélkülözhetetlenek.
2021. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6.-nak.


Injekció.

2021. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Nézd a jó oldalát, nincs tesztoszteron, nem fogsz megkopaszodni mint a legtöbb férfi 35 felett.
2021. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel izmos nők is vannak, nem teljesen értem ezt a hormonhiány miatti elpuhulást.
2021. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

senkinek nem fog hiányozni hogy nincs heréd!


Ismerkedj bátran!


30/N

2021. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!