Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magasak lennének az elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasak lennének az elvárásaim a 29-34 közötti férfiakra nézve?

Figyelt kérdés
Most csak a javakról írnék, mert ez csapta már ki több embernél a biztosítékot. Legyen minimum egy önálló albérlete, ahol egyedül lakik nem más lakótársakkal. Legyen egy olyan autója, amiben van beépített navigációs rendszer, vészfék-asszisztens, hottérfigyelő-rendszer is az alapokon kívül, az autó márkája nem érdekel. Vezesse a kiadásait naponta, legyen hosszú távú pénzügyi célja, legalább 1-2 milliós megtakarítása, ne szórja el hülyeségekre a keresetét.

2021. ápr. 29. 15:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
95%
Te mit hozol a kapcsolatba?
2021. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
93%
Azok a vackok csak azoknak kellenek az autóba, akik nem tudnak vezetni 🤷‍♂️
2021. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 A kérdező kommentje:
Csak olyasmit várok el, amivel én is rendelkezem, ez így fair.
2021. ápr. 29. 15:36
 4/109 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, ha ezeket te is tudod nyújtani.


Egyébként kalapomat rá, hogy pasi vagy. Nőtől még nem hallottam ilyen autó felszereltség-lista elvárást. Beépített navi egyébként 100% fölösleges ma már.

2021. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökjó és egyébként a párod is fontos h kicsoda, milyen ember vagy megelégszel a segédberendezésekkel?
2021. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
90%

Férfiként írom, hogy ennyi idős korra ezek már meg kellene hogy legyenek. Bár elég sokmindentől függ.

Mondjuk a holttérfigyelőt beépített navit nem értem. Miértnem jó helyette egy telefon amin van térkép alkalmazás?

És igen: te mit adsz a kapcsolatba?

2021. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, 11 éve vezetek, nagyon szeretem az autókat, így állítom sok pasinál jobban képben vagyok ilyen téren. Vezettem már 42 éves Trabantot, és más ennél kevésbé régi (15-20éves) autókat is, ég és föld a különbség. Miért tartod fölöslegesnek a navit? Persze ott a telóm, arról is mehet, de nekem kényelmesebb így.
2021. ápr. 29. 15:41
 8/109 A kérdező kommentje:
Persze, külső és belső tulajdonságok terén is van elvárásom, de most szándékosan kizárólag az anyagi javakra fektettem e kérdésemben a hangsúlyt.
2021. ápr. 29. 15:43
 9/109 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként miért kérdezed?

#6 voltam.

2021. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs autóm, mert nincs szükségem rá.

Vonattal járok dolgozni, meg van kb 10 perc sétám.

Nem járok olyan helyre, amit biciklivel vagy gyalog, vagy busszal ne érnék el.

Ha valahova mégis autóval kell mennem a városban, mert zuhog, vagy mert nagyon hamar ott kell lennem, hivok taxit ezerötszázért.

Cserébe nem fektettem be egy számomra még nem szükséges dologba, az a dolog nem romlik, nem veszti az értékét, nem kopik, nem kell müszakira vinni, nem kell adót fizetni utána, nem kell kötelezőt fizetni, nem lesz vele balesetem, nem karcolja meg valami majom.

De ha nincs meg ez a státuszszimbólum, akkor rossz parti vagyok:D

2021. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!