Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők számára a szüzességnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára a szüzességnél is taszítóbb, ha egy szellemi fogyatékossal feküdtem csak le?

Figyelt kérdés

Sose kedveltek a nők, soha nem volt barátnőm, de azt tapasztaltam, hogy ha elmondom az igazat, hogy nem vagyok szűz, de az egyetlen nő, akivel lefeküdtem, fogyatékos, azonnal felszívódnak. Célszerűbb lenne letagadni?

Csak azért fáj, mert utálok hazudni, főleg, hogy nem is értik az egészet, a lányban igaz, hogy fogyatékos, de rengeteg szeretet és elfogadás volt, csomó emberi érték terén még több is, mint a mai átlag nő.

Mielőtt bárki nekem ugrana, teljes mértékben a beleegyezésével történt, nem állt a gondozásom alatt, nem erőszakoskodtam és jó élmény volt mindkettőnknek.



2021. ápr. 30. 13:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Vajon az a fogyatékos lány, döntés képes volt? Sok down szindrómás pl soha nem jut el a felnőtt értelmi szint közelébe sem, örökké óvodás, kis iskolás értelmi szinten ragadnak (nem véletlen van gyámjuk). Ha egy kis iskolással feküdtél volna le épp olyan undorító lennél, mint így. Abban nem vagyok biztos, hogy mindkettő büntethető-e, de remélem igen.
2021. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Akkor miért kell ezt kiemelni? Egy lánnyal feküdtél le. Ez nem hazugság. Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy a lánynak milyen egészségügyi problémája volt.
2021. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Igen, mert hiába nem volt az, de kihasználásnak tűnik. A másik dolog pedig, ezzel lúzernek tűnsz, aki nem kell senki másnak csak egy szellemi fogyatèkosnak.

Jobban tennèd, ha ezt nem említenèd, csak annyit, hogy egy nővel voltál eddig úgy

2021. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Van gyámja, és elég "együgyű", de ettől még a saját testéről úgy dönt, ahogy akar. Felnőtt nő, dolgoznak benne a hormonok, vannak vágyai.

Nem tudom, miért kellene titkolni, mikor sokkal többet ér, mint a bulikban WC-ben szopó nők, és rólam is sokat elmond, hogy egy deficites nőnek is képes voltam esélyt adni, mert emberileg oké, míg a nők még egy átlagos csókát is undorodva, lenézve küldenek el, akármilyen jó ember.

2021. ápr. 30. 13:20
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

"és rólam is sokat elmond, hogy egy deficites nőnek is képes voltam esélyt adni"


Ezzel a mondatoddal mindent elárultál magadról. Undorító vagy.

2021. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

"és rólam is sokat elmond, hogy egy deficites nőnek is képes voltam esélyt adni"


esélyt mindenki érdemel.


de neked valami komplexusod van, ha a nálad elesettebbeket keresed, te meg másoktól vársz ezért szimpátiát

2021. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Attól hogy joga van dönteni a saját teste fölött, egyáltalán nem biztos, hogy tudta, mit csinál. Nyilván a gyámja, vagy aki gondozta, nem igazán világosította fel, mi is az a szex. Sokan hajlamosak úgy kezelni a fogyatékkal élőket, mint egy gyereket, és eszükbe sem jut hogy igen, ők testben ugyanúgy felnőttek. De mivel nincsenek kellően felvilágosítva, nem szép dolog kihasználni őket.
2021. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az az ember sem normális, aki egy értelmi fogyatékkal élő emberben bármi izgatót talál.
2021. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
"egy deficites nőnek is képes voltam esélyt adni" mire adtál neki esélyt? Arra, hogy kielégíthessen egy erősen "deficites" férfit, akinek már lényegében mindegy kit fektet meg, csak ne fusson el? Mert itt ennyi történt. Semmivel nem több, mint mikor a szinte öntudatlan részeg nőt keféled egy WC-ben. Az is aljas, igénytelen és erkölcstelen.
2021. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

"de rengeteg szeretet és elfogadás volt, csomó emberi érték terén még több is, mint a mai átlag nő."


Akkor miért nem vagy vele? ja igen, mert egy fogyatékost kihasználni sokkal kevesebb felelősség, mint kapcsolatban lenni vele.


Maradtál volna szűz, de ha ilyen istenkomplexusod van, szerintem az is maradtál volna örökre.

2021. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!