Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párod súlyosan testi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod súlyosan testi és vagy szellemi fogyatékossá válna, akkor mit tennél? És miért?

Figyelt kérdés
Reálisan érdekel! Észérvekkel alátámasztva azt,hogy hogyan lehet egy olyan kapcsolat,ahol nem lehet testi kapcsolat,az anyagi gondok kizárólag az egyik fél nyakába szakadnak,a napi többszöri pelenkázás,a társasmagány,...

2015. dec. 4. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Első gondolatom az volt, hogy vele maradnék. A második gondolat, hogy nagyon nehéz lenne, rengeteg szenvedés és küzdelem. De kitartanék.
2015. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez azért nem könnyű és elítélni sem lehet senkit azért ha beadná egy intézetbe.

Ha szeretem őt akkor vele maradnék, de nem biztos, hogy sokáig bírnám.

Mert alapból nem olyan életet képzeltem és terveztem el.

2015. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a testi fogyatékosságot könnyebben viselném, viszont a mentális már sokkal komolyabb ügy lenne számomra. Persze függ a leépülés mértékétől. Minden esetben támogatnám, csak nem biztos hogy olyan "szerepben" mint párja.
2015. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miről van szó, de valószínűleg elhagynám, ha nem tudná többé magáról gondoskodni. Tehát nem tudna dolgozni, önállóan döntést hozni. Egyáltalán nem az az ember vagyok, akinek ez menne. Lehet anyagilag támogatnám egy darabig, de semmilyen affinitásom nincs sajnos a beteg emberekhez. Rokonom is van így, vele se tudok mit kezdeni, nem foglalkozok vele túlzottan. Lehet gyűlölködni, de csak a kérdésre válaszoltam.
2015. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig más, ha konkrét helyzet lenne.


De most úgy gondolom, hogy hazaküldeném az anyukájához.

2015. dec. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!