Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zárküznak magukba az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zárküznak magukba az idősebb 30 felett magányosok és alig mennek valahová egyedül (persze van kivétel, csak szerintem többen vannak, akik nem ilyenek)?

Figyelt kérdés

Ezt ma itt olvastam:


,,Moziba se fognak beülni egyedül. Utazni se fognak egyedül. Sőt, a közparkban sem fognak vonulászni vasárnap délután a párok között egyedül. Egyszerűen nem jó érzés."


És én is ilyen lettem 35 évesen, ami annó 6-8 éve reflexből ment, hogy egyedül egy mozi, egy koncert, most már szinte fáj, nem esik jól, pedig fizikailag jobb is vagyok, mint akkor (+7-8 kiló izom). Miért lesz ilyen az ember?


2021. máj. 1. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyedül én sem szeretek eljárni sehová,hogy miért van azt nem tudom pontosan. Vidéken nem sok program van,főleg most. Csavarogni lehetne de nincs meg hozzá a társaság,vagy olyan ismerőseim vannak akik csak inni mennek és bulizni,vagy többségük a családdal van együtt.Igazából én nem tudok olyan helyet ahová szívesen mennék itt a környéken egyedül.
2021. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
És ennyi idősen miért esik nehezedre találni egy barátnőt, akivel együtt mehetnétek bárhova?
2021. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

30-35 eves korara az embernek mar nem annyira aktiv a barati tarsasaga. sokan meghazasodnak, gyereket vallalnak vagy epp annyit dolgoznak, hogy eljarni mar nincs idejuk/kedvuk. az addigi 7-8 fos tarsasagokbol, jo ha 2-en, 3-an megmaradnak.

van olyan program, ami egyedul sem gaz (mondjuk egy mozi), de mondjuk valljuk be, azert egyedul nem nagy elmeny beulni valahova vagy elmenni egy buliba. plane ugy, hogy korulotted mindenki fiatalabb, vagy tarsasaggal van.


ezen kivul azert az embernek mar sokszor fontosabb a kenyelem, nyugalom. lehet, hogy 20 evesen meg kimentel volna a kedcenc zenekarod koncertjere egy fesztivalra egyedul, aztan az ejszakat vegigittad/tancoltad volna random jofej kulfoldi arcokkal, de 30 evesen mar inkabb kenyelmesen megnezed otthonrol live streamben es max megiszol melle egy sort/bort, aztan ejfelkor alvas.


nem az, hogy ‘gaz’ eljarni egyedul, csak sokszor nincs meg a kello motivacio, felesleges, csak lefaraszt es nem eri meg egyszeruen.

2021. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
30 éves kor felett már öreg vagy, ez az igazság!
2021. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

azert egyedul nem nagy elmeny beulni valahova vagy elmenni egy buliba. plane ugy, hogy korulotted mindenki fiatalabb, vagy tarsasaggal van.


Csak ugye ez szörnyű, egyedül rossz eljárni, neten ismerkedni meg átlag pasiként szinte egyenlő a nullával, az a nő is az egetrengető macsót várja, aki éppen üti az átlagot.

2021. máj. 1. 20:01
 6/18 anonim ***** válasza:
Sokat buliztam én is huszas éveikben akár hajnalig ,most már nem is kívánom,jó lenne egy társ akivel lehet,de eddig még nem kaptam lehetőséget arra hogy egy megfelelő partnert találjak,kicsit nehezebb is nekem mivel egy bőrbetegségem van gyerekkorom óta ezért nem vagyok túl vonzó sajnos. De igen egyedül valóban nem olyan jó és kész.35f
2021. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

30 éves kor felett már öreg vagy, ez az igazság!


Nézőpont kérdése, de ha egy ember sportos, akkor nagyon nehéz mondani azt rá, hogy öreg, akárhány éves is. Pl ha ilyen:

[link]


De nekem 3 ból 2 ember azt mondja, hogy fiatalember, szóval nem érzem még magam öregnek, bőven ráérek szerintem 55 felett öregnek lenni.

2021. máj. 1. 20:05
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
Szóval azért csak megvannak az életszakaszok. 18-25 éves korig még egyetem meg buli az élet, onnantól viszont jönnek a gondok. Lakás, kocsi, család, asszony, gyerekek, rengeteg hitel, meló, főnök, stb. De azért gondoljunk bele, a legtöbbnek azért így is boldog élete van, elvégre ez az élet rendje. Akinek viszont ezt nem sikerült így összehozni, természetesen élhet még teljes értékű életet, de azért már lemaradt egy pár dologról....Sajnos ilyen ez...:DDDD
2021. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

És ennyi idősen miért esik nehezedre találni egy barátnőt, akivel együtt mehetnétek bárhova?


Ez nem ennyire egyszerű, lakásra gyűjtök és együtt élek albérletben a testvéremmel még 1 évig. 2 szoba, külön, de akkor is...Van 7 millióm, de 8 at szeretnék, egy 24 milliós kis, pofás lakás 33%-ával indulni és hitelezni.

2021. máj. 1. 20:07
 10/18 anonim ***** válasza:
5%
De akkor mi a problémád? Meg lesz a lakás, jön hozzá a nő is!
2021. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!