Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, fiúk szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk szórakozóhelyen ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Szóval először is , nem baráti társaságon belül ! Hanem odamegy hozzátok valaki valahogy táncolni pl aztán vele...


Vagy ennek van értelme egyáltalán? Ha nem szórakozóhelyen akkor hol lehet manapság ismerkedni (vagy a vírus előtti világban mondjuk úgy, mert lassan kinyit minden)


2021. máj. 2. 13:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez attól függ ki jön,hogyan nézki meg milyen stílusa van
2021. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én mindenhol ismerkedek, bár a szórakozóhely azért szokatlan hely. De nem lehetetlen.


F

2021. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nyitott vagyok ilyenre, de tartok tőle, hogy csak egyéjszakásra akar felszedni. Szóval kell egy kis csendesebb ismerkedős rész is, amikor beszélgethetünk, elérhetőséget cserélünk, aztán rendes randi egy héten belül.

Ha rögtön elkezd tapizni vagy kavarni akar csak, vagy nem érti a nemet, nem jön be, mégis nyomul stb akkor otthagyom.

De ha tetszik és normális, akkor örülök az ilyen ismerkedésnek. Csak nehéz általában hallani egymást a zenétől.

2021. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó de akkor ne a szórakozóhelyre koncentráljunk, hanem általánosságban véve, hol lehet ismerkedni ? Hol szoktatok?
2021. máj. 2. 13:42
 5/11 anonim ***** válasza:

#4


Mindenhol lehet ismerkedni (pl

buszmegálló, könyvtát stb.). Persze, akinek nincs önbizalma, annak nehezebb az ismerkedés.


(2-es voltam).

2021. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*könyvtár
2021. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2- ha mindenhol lehet ismerkedni akkor hogy? Lányok, ha az utcán , buszmegállóban pl elkezdene valaki nyomulni azt lekoptatnátok ?
2021. máj. 2. 15:22
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


A lényeg az, hogy legyen megfelelő önbizalmad, és tudj kommunikálni. Legyél figyelmes.


Másrészt a lányokra nem nyomulni kell, hamem normálisan beszélgetni velük.


(2-es voltam).

2021. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

2-es igazad van , valóban nem rányomulni kell senkire, bár ez kicsit nézőpont kérdése, mert ha hívatlanul mész oda és valószínű úgy mész oda akkor az kicsit nyomulás, de mindenképp tolakodásnak veheti.


Szerintem ezek a "bárhol" lehet ismerkedni ez nagyban függ attól hogy valaki mennyire jócsávó.


Pl dunaparton mindig sok ember van, pláne most, ott beszélget egy csapat ember, jelen esetben lányok mondjuk vagy egy csoport , egy két lánnyal mindegy, csak én gondolom úgy hogy tolakodás odamenni valami teljesen abszurd hülye szöveggel?

2021. máj. 2. 15:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki szórakozóhelyen ismerkedik, az nem párkapcsolatot akar, hanem csak egyéjszakást. Régen egyébként előfordult, hogy ismerkedtem szórakozóhelyen, de soha nem lett belőle semmi komoly.

Egyébként szinte bárhol lehet ismerkedni, vonaton, sportlétesítményben, könyvtárban. Nem árt ha nincs sötét, mindketten józanok vagytok, és nem bömböl a zene.

2021. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!