Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretném a véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a véleményeteket kérdezni, miért olyan ember típushoz vonzódom ami amúgy nem is az esetem? Megjegyzésben jobban kifejtem. Shemale, Transzszexuális ok a téma.

Figyelt kérdés
Eléggé sokat csalódtam a nőkben, vonzanak, de hiányzik belőlük valami plussz. Egyáltalán nem vonzódom a férfiakhoz, sőt mondanám, hogy taszít is, viszont egy aranyos, kedves nőbe bújt külsővel rendelkező személy ezer százalékosan beindítja a fantáziámat minden téren, nagyon bejön, viszont ez gáz, és az ilyen személy is jól érzi magát velem. Van olyan közületek aki ugyanezzel a problémával küzd, az írjon rám, fogok örülni ha beszélek vele erről részletesebben. Egy eléggé inteligens srác vagyok, van nagyon sok téma amihez hozzá tudok szólni, régen metroszexuális voltam, mára már kinőltem belőle, de adok magamra. Szeretek sokat beszélgetni, szeretem a törődést, az érzelmi dolgokat, alapjában eléggé romantikus vagyok. Régebben volt egy gyönyörű kedves olyan személy akiről senki sem mondta volna meg, hogy nem nő. Egy törékeny selyem bőrű nagyon kellemes alkat volt akin lehetett érezni hatalmas szive van, úgy volt fogok vele ismerkedni, de sajnos mégsem alakultak a dolgok úgy, én rontottam el, lehet akkor már én lennék az egyik legboldogabb ember. Beindít a nők látványa, a férfiaké egyáltalán nem, viszont a transz, shemale az nagyon beindít minden téren, bár azt sem tudom mi a kettő közti különbség, de nem is érdekel.

2021. máj. 2. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint mégis ez az eseted, mi ezzel a probléma ? Ismerkedj ilyen emberekkel. Az, hogy te miért ilyen emberekhez vonzódsz, azt mi nem fogjuk tudni, mivel nem is ismerünk.


Mellesleg, ha azt állitod magadról, hogy intelligens vagy, akkor azt illene helyesen leírni, mint ahogy más szavakat is. Nem megbántani akarlak, de erre figyelj oda, ha ilyeneket írsz.

2021. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézésedet kérem, nem vagyok magyar állmpolgár, hanem orosz, de beszélek magyarul folyékonyan. Igen, intelligens vagyok. Ok. Igen, de úgy mint pasi nem lenne az esetem, mert fogalmam sincs úgy hogyan nézhet ki. Azt tudom, hogy nagyon jól csókolódznak, tapasztalat, szenvedély is wow, lehet van bennem egy kis kiváncsiság is ha ismerkednék ilyennel, mindenesetre vágyom rá, és ezt nehéz hová tennem. Lehet elmegyek egy pszichológushoz de bolondnak fog nézni vagy nem tudom. Pedig meleg nem vagyok az fix, de nem vagyok semmi jónak az elrontója.
2021. máj. 2. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek mennél pszichológushoz? Próbáld ki a szexet egy ilyennel, ha pedig az jó, akkor esetleg a kapcsolatot is, semmi probléma nincs ezzel.
2021. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben van azon a téren, csak tudod ez egy eléggé kényes dolog. Az emberek nagy része szerint ez nem normális dolog, és lehet ténleg nem az, kinéznének, azért az akit elrontottam jó lett volna, ő róla ha bárki látta őt azt gondolta, hogy nő, hangra, külsőre minden. Úgy én sem nagyon akarnám felvállalni ami szerintem normális is, csak a vágyaknak nehéz nem et mondani.
2021. máj. 2. 22:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Miközben sokan elkezdenének köcsögözni, ilyesmit értek ez alatt https://www.youtube.com/watch?v=qcPeOO3SxDA nem pedig holmi összerakott parókás csúfságot, sőt az akit én rontottam el még ő nála is nőiesebb volt.
2021. máj. 2. 22:33
 6/7 anonim válasza:
100%

Ha nem akarod felvállalni, akkor menjél fizetős lányhoz.

Nincs olyan transz nő, aki nőként beilleszkedett a társadalomba, de arra vágyik, hogy valami pasi titokban kefélje, nyílvánosan meg ne mutatkozzon vele. Elég szánalmas hozzáállás, hogy dugni dugnád, de felvállalni már szerinted nem normális.

2021. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nem normális, de nem szeretném ha kinéznének engem is az emberek sajnos. A társadalom nem túl befogadó még most sem az ilyenekkel kapcsolatban, engem egyáltalán nem zavarnak, de igen nyilvánosan nem túl jó mutatkozni olyannal aki amúgy szimpatikus nem is kicsit.
2021. máj. 3. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!