Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyenge fizikumú férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyenge fizikumú férfinak lehet átlagos vékony barátnője?

Figyelt kérdés
Sajnos gyenge fizikumú férfi vagyok de nagyon rendes... nem vagyok elhizva de sajnos 15 - 20 kg már nem nagyon tudok felemelni
2021. máj. 5. 08:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Mindenféle alkat kombinációban léteznek párok, ha megnézed.

De egyszerűbb lenne megfelelő étkezéssel, edzéssel változtatni a kinézeteden, ezzel növelve az esélyeid, nem a csodát várni, és még az egészségednek is jót tenne a lelkeden kívül.

Illik egy férfinek min. 15-20 kilót elbírnia.

Ott a net, mindennek utána lehet nézni!

2021. máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
15-20 kilót a tíz éves öcsém simán felemel. Mi vagy te, üvegcsontú? Amúgy szerintem a csajok a randikon nem tartanak súlyemelő próbát, szóval ettől még lehet nőd.
2021. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

A vékonyabb férfiak jó esetben a húsos, kerekebb csajoknak tetszenek. Rossz esetben a kövér nőknek. Nagyon ritkán látni vékony férfit vékony nővel és a nőnek sokszor ott se a vékonyság tetszett meg a férfin, hanem a személyisége, egzisztenciája.


Ha csak a testalkatod alapján a vékony nőknek szeretnél inkább tetszeni, akkor gyúrd ki magad, mert nekik az jön be jobban általában.

2021. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hat a kövér sracoknál több esélyed van vékony nőre. De neked sem sok.
2021. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

50 kilós vékony lány vagyok, de a 20-25 kilós unokatesóimat emelgettem folyton (kisfiúk, imádták).

Nekem nem baj, ha vékony alkatú a pasi, de legyen azért izmos, fel tudjon emelni. Azért nálam gyengébbnek lenni már ritkaság. Mindkét exem ilyen vékony, szálkás alkat volt, és legalább egy fél percre azért fel tudtak kapni, imádtam.


Próbálj egy kicsit edzeni, ha egészségügyi oka van, akkor is érdemes a biztonságos keretek között erősödnöd, ez nagyon nem egészséges. Egy fél percre azért meg kéne tudnod tartani legalább 20-30 kilót. Nem felcipelni a tizedikre, de megfogni egy kicsit igen. Nagyon gyengék lesznek így a csontjaid, izmaid, ez öreg korodban nagy baj lesz. Saját érdekedben erősödj, ne csak a lányok miatt. De nemhiába vonzódnak a lányok az erős férfiakhoz, mert ez az egészséges.

Vékony lányok is szeretik ha felemelik őket, 50 kilósan azért nem nagy elvárás. Van barátnőm 60 kg körül, akinek nem pasi, aki nem tudja felkapni őt. Igaz, ő a mackós pasikért van oda, teltebb alkat ő maga is.

2021. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Edzés és sport lehetetlen? :D
2021. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Jaj, ezt a sok "rendes" embert itt GYIK-en. Mindegyik nőknél sikertelen, bezárkózó, visszahúzódó, konfliktus-kerülő, gyenge jellemű ember így jellemzi magát...

A fizikumod nem akadály.

2021. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
7. Másokon átgázoló, mindenkivel jópofizó és haverkodó, társaság közepe nagydumás. Nálad pedig ezt jelenti, amikor azt mondod te csak egy "normális, átlagos" pasit szeretnél.
2021. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

"Illik egy férfinek min. 15-20 kilót elbírnia."


olyanról nem hallottál még gondolom, hogy valakinek sz.r a háta és nem végezhet fizikai munkát. De tudjuk, hogy 100 kiló alatt nincs férfi...perszeee

2021. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

9. Na jó, de miért lett szar a háta? Így született? Nem. Valószínűleg azért, mert soha életében nem sportolt és más módon sem élt egészséges életet.


Ez most olyan példa volt, mint amikor sokan a pajzsmirigyre fogják a kövérséget. De helló, pajzsmirigy betegséggel születtél? A legtöbben nem. A pajzsmirigy betegség is az egészségtelen életmód miatt alakul ki legtöbbször. Szóval itt nagyon sokan keverik az okot az okozattal.

2021. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!