Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha nagyon csúnya, nőietlen arcvonásaim vannak és a testem is rossz?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában (sőt, esélyes, hogy inkább soha) nem fogok tudni milliókat félretenni plasztikai műtétekre. Smink nem játszik, használok, de így is nagyon ronda vagyok. Az alkatom szörnyen előnytelen, hiába vagyok vékony.

Ötletek, hogy mi a megoldás, ha nem akarom egyedül leélni az életemet? (Gyereket természetesen nem szeretnék, ilyen géneket bűn lenne továbbörökíteni.)


2021. máj. 5. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy egyoldalú megközelítés, lehet, hogy más meg fogja benned találni a szépet.
2021. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Tudnád képpel illusztrálni? Üzenetben is jó
2021. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el tömeget növelni és edzeni. A tested szép formás lesz és az arcodon is látni fogsz változást.

Egyébként meg igen, az elsőnek is igaza van. Lehet, te látod magad csak ennyire negatívan, biztos, hogy tetszeni fogsz valakinek. Erősítsd az önbizalmad, fejleszd magad, mert a magabiztosság, kisugárzás sokat jelent.

2021. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fejedet most nem vesszük bele, akkor mi a gond az alkatoddal?


Sporttal, edzőteremmel nem lehetne valami kezdeni vele?

2021. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mozgok rendszeresen, az alapvető felépítésem/"csontszerkezetem"(?) nagyon előnytelen. Nem szeretnék tömeget növelni, még nőietlenebbül néznék ki. Így is széles a vállam, nincs semmi mellem.
2021. máj. 5. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Képet küldesz privátban?


Alighanem tényleg csak te látod magad csúnyának. Minden embernek megvan a maga párja, aki nem a küllemét nézi a másiknak.

2021. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvan a párja.Neked is!
2021. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad, légy vidám természetű, legyél erős az élet csalódásaival szemben, és nyitott egy ismerkedésre! Ha ez megvan akkor sikeres leszel!
2021. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban nem csak a külsőség számít. Ha anyagilag megteheted akkor pszichológus. A negatív önképed semmi jóra nem vezet. Ha te magadat nem szereted miért várod el mástól? Rakd magad rendbe először.
2021. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!