Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nálam lenne az Infinity...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nálam lenne az Infinity Gauntlet és csettintenék, hogy pusztuljon el az összes olyan ember, aki valaha ghostingolt, akkor mennyi ember maradna a Földön? Megoldódna a túlnépesedés?

Figyelt kérdés

A valódi ghostingra gondolok, amikor valaki hosszasan, heteken, hónapokon keresztül nem kap választ, esetleg minden téren eltűnik a másik.


Az egyik legaljasabb dolognak tartom, ami ugyanazt csinálja a lélekkel, mint a brutális kegyetlenséggel elkövetett emberölés a testtel. De annak legalább valamikor vége szakad, a ghostingolás miatti lelki sebeket viszont egy életen át hordozza az ember.


2021. máj. 6. 04:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
A túlnépesedés nem oldódna meg, de legalább te megmurdálnál a megerőltetésben és az is valami. :)
2021. máj. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább a hozzád hasonló elmebetegektől szabadítanám meg a világot. Mondom ezt úgy, hogy még sosem ghostingoltam senkit, engem már többször is. Nem kellemes, de nem gondolom, hogy ezt a gyilkossággal egy szintre lehet hozni. Az meg beteg és kezeltesse magát, akik egy életre hordozza a sebeket, mert ghostingolták.
2021. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom valaki nem válaszol többet egy kvázi idegennek. Jaj jaj. Legyen ez a legnagyobb aljasság amit elkövettek ellened. Nevetséges.
2021. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Fhu de beteg az agyad. Hónapokig írogatni valakinek aki egyértelműen nem akar téged? Engem is ghostingoltak már de ember, ezt nem hordozzuk egy életen át. És engem rendszerint szex után raztak így le. És akkor mi van? Ez az ő szegénységi bizonyitvanyuk, nem az enyém.
2021. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#2: Te is megtudnád milyen, ha semmi rosszat nem írsz és mégis egyszer csak eltűnik a másik és minél inkább rá akarsz jönni, hogy miért történik ez, annál kevésbé tudsz.


Bocsáss meg, ha nem tudok annyira "egyszerű" ember lenni, hogy kiterjesszem az egómat olyan szintre, hogy mindenki hülye csak én vagyok a helikopter. Kétségtelenül könnyebb lenne az életem, de nem vagyok rá képes.


Amikor a terapeutámnak mutattam az üzenetváltásokat, ő sem értette, hogy miért, megerősítette, hogy semmi olyat nem írtam, ami miatt ezt érdemeltem volna.


Lassan már ott tartok, hogy közjegyző jelenlétében társkeresőzöm és a randira is viszem magammal, mert lassan már tényleg úgy érzem magam, mintha valami olyan film főszereplője lennék, ahol a végén az a csattanó, hogy skizofrén volt és beképzelt magának mindent.


Ezt nem lehet könnyeden vagy humorosan felfogni.


És nincs semmi közös a dolgokban, tehát nem tudom még úgy sem kideríteni az okát, hogy például

- Mindenki az első randi után tűnik el - akkor tudnám, hogy a viselkedésemmel van valami baj.

- Mindenki egy bizonyos momentum említése után tűnik el. - Akkor is közelebb kerülnék a megoldáshoz.

- Mindenki képküldés után tűnik el és senki nem húz jobbra. - Akkor tudnám, hogy a fotóim rosszak vagy én magam nézek ki sz..rul.

- Videochat kell hozzá, hogy eltűnjön. - Akkor meg lehet, hogy a képeim ugyan jók, csak a hangom/arcmimikám gáz vagy a háttér, ahonnan videózom.

- Mindenki az első szex után tűnik el. - Akkor tudnám, hogy az ágyban vagyok sz..r vagy simán a lakásom/lakóhelyem nem nyerte el a tetszését.


De biztosan sokkal egyszerűbb leelmebetegezni az embert... Már bánom, hogy kiírtam a kérdést, kár, hogy magyar nyelven nincs ennél színvonalasabb kérdezős oldal...


#3: Figyelmedbe ajánlom az első bekezdést. Nem a pár mondatos oda-vissza ismerkedésről beszélek, amikor társkeresőn köztudott, hogy az a ritka nő, aki nem írogat párhuzamosan 20-30 férfival és aki befejezi a jobbra húzogatást, amikor valakivel kialakul egy tartalmasabb beszélgetés. Hanem arról, amikor már alakul valami.


Ráadásul az ilyen ghostingolók sokszor az esélyt is elveszik, hogy valaki mással megismerkedjen az ember, mert megbeszéled mondjuk legtöbbször hétvégére a találkozót, mert a legtöbben akkor érnek rá és nem lesz belőle semmi.

2021. máj. 6. 08:02
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem neked nagyon durva kétségbeesés szagod van és ezzel elriasztod magadtól az embereket. Ghostingolni nem szép dolog, de azért az nem normális, hogy benned ilyen gondolatokat ébreszt és életreszóló lelki traumákat okoz. Előfordul, hogy átejtik az embert, de ha ez veled minden alkalommal megtörténik, akkor 100% veled van a baj. Mondjuk el tudom képzelni milyen lehetsz, mivel képes lennél tömeggyilkosságra, amiért egy nő, aki semmivel nem tartozik neked nem ír vissza. Egy creepy fazon lehetsz és ez valszeg lejön a lányoknak is és inkább lelécelnek.
2021. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Inkább ne foglalkozz vele. Lépj tovább.
2021. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A "creepy fazon" jelző kifejezetten helytálló lehet annak fényében, hogy a mai világban már egy Marilyn Mansonért, 6ix9ine-ért vagy Jeremy Meeksért is vannak nők, akik odavannak, de még egy valódi gyilkos Ted Bundy vagy Charles Manson is számos szerelmeslevelet kapott. Lehet mondani, hogy híres, felkapott embereket hoztam példának, de kétlem, hogy a pillangókésforgató alvilági, valóban creepy embereknek túl sok ilyen élményben lenne részük.


Úgyhogy ne én legyen már a creepy. Főleg, hogy szóba nem kerül az ismerkedésnél a ghosting jelenség vagy bármi múltbéli ismerkedési tapasztalat. Ugyanolyan tiszta lappal ismerkedem, mint az előző akárhány alkalommal.

2021. máj. 6. 08:45
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
ocsmany dolog a ghostingolas, igen, de beteges, hogy te ennyire komolyan veszed. gondolom, valaki(k) ghostingolt, aztan most kivagy, de hidd el, az sem normalis, hogy ekkora hisztit lerendezel miatta. normalis ember egy ido utan tulteszi magat ezen es nem ‘hordozza egy eleten at a sebeket’..
2021. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször akkor lépnek le az emberek csak úgy, amikor bejön a képbe valaki más, vagy rájönnek hogy valami miatt nem jön be a jelölt. Nincs meg a vonzalom vagy az összhang ilyesmi. Szinte mindenkit ejtettek már pofára valamilyen módon az életben, jobb lesz ha lelkileg megedződsz. Ha kinyírnád a ghostingolókat még ott maradnának a kapcsolatban hazudozók, megcsalók, érdekemberek, bántalmazók. Azok sem jobbak hidd el. Te még csak a kapcsolatok elōszobajában léptél ki, ennél vannak durvább dolgok is amik várhatnak rád. Csak szólok.
2021. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!