Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az "udvarlási" stratégia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az "udvarlási" stratégia?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy facebook csoportban, ahová az ijesztő/tolakodó/stb privát üziket szokták kiposztolni, főleg amikor valami egyén bedobja magát párkeresésnél. Természetesen nem a "helló, van kedved kávézni velem?" rákérdezések, hanem a "szia cica, kapd be a kolbászom" és az ennél gázabb próbálkozások.


Több posztnál (több embertől) is észrevettem ezt a mintát:


- Köszönés, bókok, ajánlattétel (Szia Gizike, nagyon szép melleid vannak, hú de megpaskolnám, simogatnám, szagolgatnám, pattintanám róla a hátvílzt)


- Random sértés (hülye kva, ronda a fejed, ilyesmik)


- További bókok és ajánlatok (Mondd meg hol vagy és kocsiba ugrok, nagyon szép vagy, szép a csöcsöd, dugnálak)


A bókokat és ajánlatokat még értem, mert szerintük ez beindító és hatásos. De azt a random sértést nem tudom hová tenni, az mégis mit keres ott?

Nagy eséllyel nem egy ilyen "írjá már" noszogatás, mert ezeket az üzeneteket csak úgy sorozzák, nincs nagy időköz közöttük


2021. máj. 7. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted kik csináljak ezt? Normális, intelligens emberek?
2021. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Inteligens, de kiéhezett férfiak, akiket balra húztak a dating appokon.
2021. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
értelmes ember nem posztol ki semmiféle privátot és nem így reagál egy elutasításra
2021. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Természetesen név nélkül kerülnek ki ezek a privátok, és többségüktől tényleg dobsz egy hátast.


Még egyszer leírom, a normális udvarlással, próbálkozással nincs semmi baj, azok nem kerülnek ki. A tolakodó, "Nem"-et nem elfogadó, ijesztő emberek írományai kerülnek ki, anonímként.


A kiéhezett kommentet ("sya cica, bagzanék") még értem, neki ez szexi, de mi az a random sértés? Szerinte az miért jó oda?

2021. máj. 7. 11:04
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Ez egy PUA trükk. Olyan, mint a lovaknál, vagy kutyáknál a jutalomfalat és az ostor kombinálása.
2021. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Van egy teória, miszerint egy működö stratégia, ha a nőket kicsit megalázzák, beszólnak nekik. Ezáltal csökken az önbizalmuk. Valószínűleg ezt próbálják alkalmazni, csak nagyon bénán.
2021. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Többedjére , újfent reményekkel beléptem a napokban 2 ismerkedős csoportba...

Szörnyű hogy a szint a béka segge alatt van , női és férfi oldalon is. A kommentek egyenesen szánalmasak. Gagyi bókok, anyázás , lecsúnyázás , minden van. Mindezt "felnőtt" emberek művelik.

Asszem lépek is ki majd , úgy mint a többi ilyen csoportból is tettem.

F38

2021. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem trükk vagy stratégia, simán csak kretének :D

Mint a szia teccessz írj privit :D

2021. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolom van itt egy bújtatott narratíva.

A delikvens ír először 2-3 ajánlatot, amire a célszemély nem válaszol, erre dühös lesz és elküldi a francba.

2021. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom melyik csoportról van szó. Érdemes megnézni néhányszor az illetők képeit is, mert sokszor ott maradnak a kis fejecskék. Meg a helyesírásukat. Ezek az emberek többnyire értelmileg elég alacsony színvonalon vannak. Egyszerűen ők át sem gondolják a helyzetet. Bizonyos körökben pedig, ez még működik is.


Amivel még kiegészíteném, hogy az ilyen csoportokban lévő emberkék egy elég nagy része sem túl normális. Benne vagyok pár hasonlóban és hát... Simán adják ezek alá a lovat, aztán előadják a nagy sértettet. A poénkodások egy része a dolgokon szimplán alpári. Nagyon kevés a tényleg vicces content már.

2021. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!