Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen mentális probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális probléma jelentene kizáró okot az ismerkedés során?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Az összes.
2021. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egy depresszió vagy mániás depresszió is? Miért egyébként? Ismerkedem egy mentális problèmával harcolóval, és lehet, az lenne a legjobb, ha még most hagynàm?
2021. máj. 7. 16:28
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Egyik se, ha kezelve van és 100%-osan "normális" életet tud élni az illető. Gyereket nem akarok, továbbörökítés-veszély így nincsen.
2021. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

#1-es vagyok. Mindenféle depresszió, mániás dolog és mindenféle mentális probléma, vagy csak gyenge idegzet nálam kizáró ok.

Nem akarok ismerkedni olyannal akinek ilyen problémája van.

Ennyi. Tőlem mindenki küzdhet a saját démonaival, csak engem hagyjon békén.

Nem akarok kezelt de 100%-os életet élővel sem ismerkedni.

2021. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Voltam együtt néhány hónapot mentális problémával élő sráccal.

Az elején még izgalmasnak tartottam, meg akartam menteni. Azt gondoltam, én leszek az, aki kihúzza a gödörből.

Hát nem! Az életünk egy hullámvasút volt.

Egyik héten imádott, a másikban már nem tudta, aztán szakított. Fél évig ez ment, aztán közösen döntöttük el, hogy ennek nincs értelme. Járt is pszichiáterhez, nem tudom, mi lett a vége.

Ez már 5 éve volt, azóta sem volt kapcsolata, ha jól tudom. Nem tudom, most hogy van.

2021. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek az első válaszolóval

Nekem sem fér bele semmi.

Nincs szükségem rá hogy én is leépüljek a másik mellett

2021. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Nekem szinte minden.

Miért? 2 dolog miatt.

Egyrészt, melóztam már eleget a kapcsolatokban és nincs már kedvem ahhoz, hogy más kínját vegyem a nyakamba. Most szimplán csak élvezni akarom a dolgokat.

Másrészt, tőlem is elvárja a másik nem, hogy legyek rendben meg még nyújtsak 100 dolgot. Akkor had várjak el már én is olyan apróságot, hogy legyen a másik rendben.

2021. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem hiszem, hogy van olyan, ami elég jelentős ahhoz, hogy kimutassák és el tudnám fogadni. Az ismerőseim többsége koffein függő valamilyen mértékben, az pl nem zavarna, ahogy, egy olyan fóbia se ami nem akadályozza az illetőt a mindennapokban. Egy jól kezelt, enyhe pánikbetegséget esetleg még. De ami komolyabban beleszól a mindennapok rutinjába, olyat biztos nem. Lásd, tisztaság-rend mánia, drog, alkohol, játékfüggőség, hipohondria, komolyabb pánikbetegség, depresszió, bipoláris személyiségzavar, skizofrénia, PTSD stb.

Egészseges családot szeretnék egyszer, ezek pedig nem összeegyeztethetőek vele.

2021. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Gyengeségei mindenkinek vannak, de ha olyan szinten áll vele, hogy "mentális problémának" kell nevezni, akkor kizáró ok.
2021. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Mivel én is kattant vagyok, sokféle beleférhetne.
2021. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!