Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gátlásos férfitársak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásos férfitársak mit tennétek ebben a helyzetben? Motivációt jelentene az ismerkedésre, beszélgetésre, vagy pedig teljesen leblokkolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, az utcán, buszon, boltban odamenne hozzátok egy kb. Demi Lovato kinézetű, tehát nagyon szép lány, és azt mondaná nektek, hogy tetszetek neki, és szívesen megismerkedne veletek?

Akinek esetleg a Demi nem tetszik, az behelyettesíthet bárkit, aki nagyon bejön.

Én szerintem egyszerre blokkolnék le, de ugyanakkor azt is érezném, hogy egy ilyen rendkívüli szenzációt nem lehet kihagyni. Úgyhogy valamit biztosan makognék neki, és nagyon félnék, nehogy csalódjon bennem ez az álomtündér. Nálam ott dőlne el, hogy mennyire tudnék úrrá lenni a megfelelési kényszeren. Aztán ki tudja, valami csak lenne utána.


2019. márc. 24. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Azt olvastam egyszer, hogy az első 3 msp. nagyon meghatározó, hogy valaki szimpi, vagy nem szimpi a másiknak. Na én már az 1. msp.-nél el is vágnám magamat, mint ahogy a valóságban is...
2019. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zavarba jönnék, keresném a háttérben röhögő haverokat, mert ez egy fogadás lehet, vagy a kandi kamerát. (32/F)
2019. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg, lehet, hogy én is ezt tenném, mert talán el sem hinném, hogy ez valóság. Azt hinném, hogy biztosan valami kamu dolog lehet.
2019. márc. 24. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem veszíthetek semmit alapon elröhögném magam.
2019. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért röhögnél?
2019. márc. 24. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ilyen nincs :'D de most hogy 3x nem tudtam elküldeni ezt az üzit lehet, hogy mégis van. Úgy beszélgetnék vele, mint bárkivel.
2019. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!