Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek? (kifejtve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek? (kifejtve alul)

Figyelt kérdés

Akik sikeresek az ismerkedésben (férfiak, nők, egyéb :D) azok tudnának tanácsokat adni?

Főleg az odamegyek és elkezdek beszélni rész áthidalásával vannak gondjaim.

Miután kicsit is megismernek az emberek, úgy 90%-ban kedvelnek, barátkozással sosem voltak komoly gondjaim, párkereséssel viszont igen.

Itt most jöhet a kérdés, hogy ronda vagyok-e. Hát... Kinek mi :D

Nem vagyok férfi modell, főleg a bőrömmel vannak gondok (mivel most szedni kellett szteroidot) meg van egy kis rés elől a fogaim közt, de nem az a kategória vagyok, akitől MINDENKI menekül :)

Viszont nehézkes közelebb kerülni egy nőhöz és nem igazán tudtam eddig vele mit kezdeni (bár volt már barátnőm, de régebben).

Bármiféle értelmes tanácsot légyszi, megfogadom!

24/F


2021. máj. 8. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem neked inkább a társaságon belül/társaság által ismerkedés lenne való. Azt mondod vannak barátaid, itt a nyár, járj el sok helyre, igyekezz minél több emberrel megismerkedni. Nem kell célzottan csajozni menni és prédára lesni, mert a csajok megérzik a kétségbeesés szagát. Használd ki a lehetőséget, ha akármi kapcsán szóbaelegyedhetsz valakivel. Járj nyitott szemmel, próbálgasd magad. Nem kell rágörcsölni, úgyis akkor találkozol majd valakivel, amikor nem számítasz rá.
2021. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval.
2021. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés nem egy misztikus dolog, pont olyan, mint a barátkozás. Ha ebben nincsenek problémáid az fél siker. A határ ott van, hogyha tetszik valaki mert jól elbeszélgettetek munkahelyen, buliban, otthoni szalonnasütésen a barátoknál stb., akkor ne félj elhívni egy pohár borra, kávézni..
2021. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézel ki elég jól. Nézzél ki jobban.
2021. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!