Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tetszenek a túl idősek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszenek a túl idősek, csak leginkabb a saját korosztályom akkor hogyan ismerkedjek? 31N

Figyelt kérdés
Valami jó tipp?
2021. ápr. 29. 07:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudod mit hagysz ki

Valamelyik idosebb 10 fiatalabbat ir felül..;)


Szerintem ne kort nézz.

Kulsoleg tetszen legyen szabad meg ilyesmiket

2021. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem ellened írom, de nekem nem jönnek be a velem egykorúak, inkább fiatalabbakkal ismerkedem. 23-28


32/F

2021. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan úgy, mint bárki mással, csak a saját korosztályodból.
2021. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan egész életedben sosem ismerkedtél a korosztályoddal, vagy mi? Pont úgy kell csinálni, mint 5 éve tetted!
2021. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
12%
A veled egykorúak 23-25 éves lányokkal ismerkednek.
2021. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%
A vele egykorú felnőni nem akarók ismerkednek 10 évvel fiatalabbakkal. Abból pedig biztosan a kérdező sem kér. Én csak 28 vagyok, de nem kellene olyan 32 éves férfi, akiről tudom, hogy 23 éves csajjal is járna, aki nála majd 10 évvel fiatalabb. Mondjuk olyannal sem járnék, aki 40 év körüli nőkkel is el tudna képzelni tartós kapcsolatot..
2021. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem a kérdést. A nagy többség a saját korosztályávL ismerkedik
2021. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%
Viccesek ezek a hozzászólások. A társkeresőn tízből nyolc pasi úgy adja meg a kort, hogy a nő legalább 2-3 évvel, de inkább öttel legyen fiatalabb. Mint azt a kettes hozzászólásban is láttátok. Aki lazább a korhatárral, az is csak azért, hogy nagyobb legyen a merítés, valójában zavarja ha a nő idősebb. Volt ilyenhez is szerencsém. És akkor ezek ellenpólusa a 25 éves fiú, akit nem zavar, ha egy tizessel több a nő, de ugye ővele nem lehet tervezni. Valójában a férfiak kis százaléka van úgy, hogy komoly kapcsolatra azt mondja: én vagyok 30 akkor a nő legyen 25-33 mondjuk.
2021. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
37%
32f én biztos elhajtanalak. Öreg vagy hozzam.
2021. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
41%
Ha nincs a baráti társaságodban neked tetsző férfi, akkor az ismerkedés legkézenfekvőbb módja, hogy az interneten próbálkozol. Ott vannak szép számmal férfiak, akik egykorú nővel is ismerkednének. Az ezirányú esélyeidet illetően az számít leginkább, hogy fiatalosan nézel-e ki vagy sem. 31 évesen bőven vannak nők, akik 25-nek néznek ki; de olyanok is, akik 40-nek. Azt nem ajánlom, hogy az esélyeid növelése érdekében fiatalabb kori képet tegyél ki magadról, mert az első randin egy férfinak a kinézetedet illetően csalódni biztosan elutasításhoz vezet, s így csak egymás idejét vesztegetitek.
2021. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!