Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itteni nők. Van olyan köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni nők. Van olyan köztetek, akit ha pl valahol leszolit egy pasi, aki nagyon szimpatikus nektek, pusztan csak azert nem jottok ossze vele, mert pl randin kiderul, h atlag melos, atlag aktatologato netto 2-300 kozotti osszegert?

Figyelt kérdés
Tehat ha mas rendben van, de csak atlag keresetu, akkor hajlamosak vagytok emiatt megszakitani vele a kontaktot? Nem pontozok le senkit sem.
2021. máj. 8. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Nem, ha bejon, akkor szivesen ossze is johetek vele, a munka es az atlagkereset nem szègyen
Igen, szamomra fontos a versenykepes bèr (350 felett) egy ferfinal, hiszen a jovőt nèzem
Ha gyereket szeretne, akkor szajkoznam neki mindig, h valtson munkahelyet, hiszen relevans vegzettseg nelkul is lazan talal minden ember jo melot
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem átlag melós volt, amikor összejöttünk, szerintem ezzel mindent elmondtam.
2021. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha az átlagkereset 300 ezer forint lenne.


Amúgy meg elég id.óta kérdés, ha valaki bejön és megkedvelem, nem fog érdekelni a fizetése. Nem eltartót keresek, hanem párt.

Van egyébként barátom, aki pincér, koronavírus ideje alatt jöttünk össze, volt olyan hónap, mikor 100-at sem kapott...

2021. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi erőfeszítést tennél az ismerkedésbe, mint az ide írt nőgyűlölő kérdéseidbe.. akkor már nemcsak egy bnőd lenne, hanem egy egész háremed!
2021. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
jelentve:) felesleges ezredszer is megkerdezned.
2021. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hagyd már abba.

Annyira unalmas, hogy nem igaz.

2021. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges válaszolni, mert az itteni - a kérdezőhöz hasonló pasik - csak a magukét fújják és aaaaannyira tudják a tutit, meg hogy a nők mit gondolnak. Közben meg csak tévében láttak nőt maximum.
2021. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

amikor összejöttem a barátommal 18 évesen (ő is annyi volt) egyetem mellett dolgozott én nem mentem egyetemre nem tartottam fontosnak én is dolgoztam egész jól kerestem. mivel ő egyetemre járt én kerestem többet viszont mostanra hogy elvégezte iszonyat jól keres és mikor megismertem tudtam hogy vele lehet a jövőmet tervezni mert nagyon elszánt. Mára ott tartunk hogy ő dolgozik én pedig neki dolgozok. vettünk egy nagy házat autókat lassan a gyerekem is gondolkodunk

26n

2021. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szivesen kezdek olyan ferfival, akinek nem megfelelo az anyagi helyzete...
2021. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!