Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, hogy már évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy már évek óta fent vagyok tinderen, és több tucat randim volt már?

Figyelt kérdés
Persze nem számoltam, de így visszagondolva nagyon sok lánnyal találkoztam. Ezek túlnyomó része egyszer randi volt, és semmi nem lett belőle. Szerintetek jelzésértékű, ha valaki ennyi év után nem vergődött zöld ágra? Egy komoly barátnőm lett onnan.
2021. máj. 8. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
~2 éve vagyok fent Tinderen és még egy randim se volt onnan. És nem vagyok csúnya. Mit mondjak én? :D
2021. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem lett 1 randim onnan, de eléggé demotivált és töröltem magam, ennek több, mint 1 éve.
2021. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
És azzal a komoly barátnőddel mi lett? Ennyi sikertelen próbálkozás után szerintem belegondolhatnál, hogy mi romlott el az előző kapcsolatodban (mármint magadba nézni, hogy te miben hibáztál, mert gondolom a másik hibáztatását kimaxoltad). Nem egyszer találkozom olyan emberekkel, akik azt mesélik, hogy milyen szörnyű volt az ex, arról egy szót nem mondanak, hogy ők mit rontottak el - és az ilyen ismerőseim azok, akik évek múlva sem találtak új szerelemre.
2021. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
A lepontozásból csak az látszik, hogy rátapintottam a lényegre. Én csak feltettem egy kérdést és leírtam a tapasztalatomat a témával kapcsolatban. Lepontozás helyett meg lehet írni, hogy "igen, magamba néztem, és napról napra igyekszem fejlődni és jobb ember lenni". De egyszerűbb volt rányomni a dislike-ra, ebből is látszik, hogy hányan nem tudnak szembenézni a saját tükörképükkel, és azt gondolják, hogy ők aztán tökéletesek egy kapcsolatban, velük semmi gond, a másik a hülye. Ezen viszont nem lehet segíteni, úgyhogy sok sikert, hogy defektesen rátalálj bárkire is, aki normális, főleg, hogy eszed ágában sincs fejlődni az életben :D
2021. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miert lenne gaz? A tinder erre valo,h embereket ismerj meg,akivel szemelyesen amugy nem talalkoznal.

Randizz tovabbra is. Szerintek belevalo fiu vagy!

2021. máj. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A barátnőmmel az lett, hogy valahogy nem passzoltunk egymáshoz. Annyira sokáig vele se voltam együtt. Persze, hogy igyekszem jobb ember lenni, eléggé keresem most ennek a módjait. De ettől még igaz, hogy sose azok jelölnek engem vissza tinderen, akik igazán megfognak valamivel. Már eleve a tinder is egy kényszerpálya ilyen szempontból, hisz óriási zsákbamacska. Egy élő ismerkedésnél több oldalát láthatod annak, akit kinéztél.


Elkezdtem pl hallgatni a Férfiak Klubját. Annak hatására írtam ki a kérdést. Rájöttem, hogy ez a sorozatrandizgatás egy rossz működés. Nem voltam mindig ilyen. Kamaszkoromban még működött volna az, hogy egyvalakibe beleszeretek, és semmi más nem érdekel, de mivel állandóan azt tapasztaltam, hogy a kinézett lányoknak nem kellek, ezért átálltam a nagy merítésre. Nyilván velem is van a baj, azóta feltártam egy csomó mindent magammal kapcsolatban, de ezek a felismerések lassan jönnek, évek alatt. Mire elérek odáig, hogy kész legyek elköteleződni, már egy roncs leszek ahhoz képest, ami voltam. Pl a szex és az intimitás hiánya elég komoly zavarokat okoz. Érzem azt is, hogy nagyon torz az önértékelésem és iszonyat sok a felgyűlt frusztráció. Sajnos az életben nincs reset gomb, csak kikapcs gomb.

2021. máj. 9. 09:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
0 randim volt tinderről és ahogy látom a színvonal folyamatos süllyedését, már annak örülök, ha 2 mondatot lehet valakivel normálisan beszélni.
2021. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 2017 őszén regisztráltam a Tinderre, és azóta nem hogy randim nem volt, de még egy olyan valódi párba állásom sem, ahol 2 üzenetváltásnál több lett volna. Na szerintem ez a gáz. :(
2021. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Férfiak Klubját szerintem hagyd, az egy papucsnevelde.
2021. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: miért?
2021. máj. 9. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!