Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlreagálom, vagy téged is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy téged is zavarna ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt a neten. Egyetemista, és még mielőtt randira hívtam volna elmondta, hogy egy darabig nem nagyon fog ráérni az iskolai számonkérések miatt. Mivel egy fix dátumot mondott, ezért ezt egy korrekt viselkedésnek tartottam, azóta beszélgetünk, még nem láttuk egymást élőben.

Chat-en dúl a "szerelem" (tudom furcsa, én sem értem, nem én kezdtem), de néha teljesen eltűnik, és 24 óra elteltével ír olyanokat, hogy bárcsak most egymás kezét fognánk, stb, stb. Nektek nem lenne furcsa az, hogy eltelik 2-3 nap úgy, hogy egy értelmes beszélgetést nem tudunk megejteni az eltűnése miatt, majd megjelenik valami romantikusnak szánt szöveggel? És ha rákérdezek milyen napja volt, akkor az a válasz, hogy "pihenéssel és tanulgatással telt". Kb 0-24 online van, pihenéssel telik a napja, nincs ideje rám, de írja a szerelmes szövegeit. Nekem ez teljesen abszurd, és kezd zavarni.

Túlreagálnám? Ti hogy kezelnétek egy ilyen helyzetet?


2021. máj. 10. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

decuki.



Ezt nevezik udvartartásnak. Valaki, akivel szórakoztatja magát (persze neten, az élő randi az túl nagy kockázat), hogy ne unatkozzon meg legyen kivel röhögni. Ha olyan marhára dúl a lávcsi, szerintem a kisasszony is ajánlana radi időpontot.


Cukin hagynám a fenébe.

2021. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ki, csak idő pazarlás.
2021. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!