Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlreagálom, vagy téged is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy téged is zavarna ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt a neten. Egyetemista, és még mielőtt randira hívtam volna elmondta, hogy egy darabig nem nagyon fog ráérni az iskolai számonkérések miatt. Mivel egy fix dátumot mondott, ezért ezt egy korrekt viselkedésnek tartottam, azóta beszélgetünk, még nem láttuk egymást élőben.

Chat-en dúl a "szerelem" (tudom furcsa, én sem értem, nem én kezdtem), de néha teljesen eltűnik, és 24 óra elteltével ír olyanokat, hogy bárcsak most egymás kezét fognánk, stb, stb. Nektek nem lenne furcsa az, hogy eltelik 2-3 nap úgy, hogy egy értelmes beszélgetést nem tudunk megejteni az eltűnése miatt, majd megjelenik valami romantikusnak szánt szöveggel? És ha rákérdezek milyen napja volt, akkor az a válasz, hogy "pihenéssel és tanulgatással telt". Kb 0-24 online van, pihenéssel telik a napja, nincs ideje rám, de írja a szerelmes szövegeit. Nekem ez teljesen abszurd, és kezd zavarni.

Túlreagálnám? Ti hogy kezelnétek egy ilyen helyzetet?


2021. máj. 10. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Megfogta a nadrágot,

Összehajtogatta,

És kidobta a szemétbe.

2021. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: Hogy mi? :D
2021. máj. 10. 22:39
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
én akkor csinálok ilyet, amikor több pasival tartom a kapcsolatot és épp az egyikkel vagyok hétvégén a többi meg várja, hogy írjak😉
2021. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: de hát ez az alap felállás, nem? :D netes ismerkedésnél mindenki egyszerre "kavar" egy tucat emberrel; ő is, én is
2021. máj. 10. 22:58
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor meg mégis mi a bajod?
2021. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fentebb leírtam. Egyébként ha én egyszerre több csajt fűzök, attól még mindegyikre szánok időt. Illetve azzal szerintem csak hülyét csinál magából az illető, hogy találkozás nélkül szerelmet vall, miközben nincs rám ideje.
2021. máj. 10. 23:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan csaj csinált ilyet, akinek - mint később kiderült - teljesen fix párkapcsolata volt, együtt éltek a pasijával. Amikor unatkozott vagy rossz kedve volt, akkor megeresztett nekem egy-két szerelmes üzit, összejönni valószínűleg esze ágában sem volt soha.
2021. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna. Ami még esetleg lehet benne, hogy tényleg csak tanul, elfoglalt és már nagyon várja hogy lásson és így akarja megerősíteni a szándékait. Ez is eshetőség.

Egyébként a helyedben megkérdezném még egyszer, amikor ilyet ír, hogy jó lenne fogni a kezed, hogy esetleg ma/holnap ekkor meg ekkor összefuthatnátok e egy kávéra stb. Merthogy az ilyen sokáig időhúzókkal az is lehet, hogy interneten minden klappol, félős és akár ha eljön a megígért időpont, megfutmaodik és nem megy el

2021. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ágyon fekve gèpezik, ha megunja soroztozik, aztán ha társaság vagy tàmogatás kell, ott vagy te.


Egyébként nagyon genyó dolog lenézni azt, akivel játszod a szerelmest(hiszen írtad, ő kezdte, de te is benne vagy), mellette meg több csajt fűzni. Meg mi ez a dedós szöveg, hogy “ő kezdte”. Megèrdemlitek egymást, egy szinten vagytok.

2021. máj. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: én is azt hittem, hogy van "kémia" neten! Majd hosszas chatelés, stb után élőben nem is jöttünk be egymásnak:( Többi ilyen volt. Élő tali a döntő, a netezés csak árnyékvilág.


Mikor lesz az első tali? Én mindenképp elmennék. Lehet, hogy ez a lány nem is szeret chatelni, de veled mégis kivételt tesz (de ezt csak ő tudja). Én már meggyűlöltem a netes kommunikációt a több, mint egy éve tartó bezártságban, mások is vannak így.

2021. máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!