Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bántalmazó kapcsolatot akarok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolatot akarok? Fogadjam el magam, vagy mit kezdjek ezzel? (26/N)

Figyelt kérdés

Ne mondjátok légyszi, hogy hülye vagyok, tudom magamtól is.


Azzal kezdeném, hogy nem ért soha semmilyen trauma, tök boldog gyerekkorom volt szerető szülőkkel, soha nem bántalmazott senki és a kapcsolataim voltak normális pasikkal. Mindig is szerettem a durvább szexet és a legutóbbi kapcsolatomban a BDSM nem csak az ágyban valósult meg hanem 24/7 irányba ment a dolog. De azt érzem, hogy nekem ez nem elég...az a "baj", hogy ez csak úgy működik normális emberek között, ha vannak határok, van biztonsági szó és a domináns fél nem használja ki a másikat, pl egy vita alkalmával nem ezzel dönti el a kérdést, vagy a haragját sem tölti ki a másik félen. Szóval minden mindkét fél megegyezése alapján történik.


De pont ez a bajom, hogy arra vágyok, hogy valaki tényleg úgy bánjon velem kénye kedve szerint önzőn, ne legyen biztonsági szó, ne legyen beleegyezés. Valójában is félni akarok tőle és azt akarom, hogy ha úgy tartja kedve, bántson testileg és lelkileg, nekem ne legyen beleszólásom. Ja igen, mindent ezt amúgy szerető kapcsolatban.


Tudom, hogy ez rohadtul nem egészséges és korábban más jellegű probléma miatt jártam pszichológushoz is ahol beszéltünk erről is,de nem sikerült kideríteni, mi okozza ezt nálam és mi lenne a megoldás. (Nincs egyébként ezen kívül semmilyen mentális betegségem.)


Szóval volt bárki hasonló helyzetben? Fogadjam el, hogy ez van? Mert oké, hogy így érezném teljesnek az életem, de pl gyereket, amit majd szeretnék, biztosan nem mernék ilyen kapcsolatba vállalni.


2021. máj. 11. 16:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%

Erre is csak addig vágysz, amíg megvalósulna.

Nem, ne fogadd el, menjél pszichológushoz.

2021. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Magamra ismertem a leírásban. Nekem sem volt különösebb gyerekkori traumám, se szerelmi csalódásom. Nem tudom, miért vagyok ilyen. Inkább kerülöm a kapcsolatot.
2021. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
57%
Én egy mérgező kapcsolat miatt lettem ilyen. Meg szeretnék szabadulni tőle. Pszichológus egy vicc, nem segít. Belekezdtem olyan dolgokba, amikből önbecsülést nyerhetek. Remélem, jobb lesz.
2021. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy másik pszichológust, valakit, aki jobb az előzőnél. De nem, ne törődj ebbe bele.

Nem csak a saját életedet teszed tönkre, hanem a gyerekedét is, ha lesz.

Gondolj bele, összejössz egy alkoholistával, aki ver. Ilyen apja lesz a gyerekednek, vele ugyanezt teszi. Plusz egy élet tönkre lesz téve.

2021. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
60%

Fú te... Annyira nem hiszem el, nekem a nyamvadt exem nyomult BDSM-ben, ez a DS nyavaja ága amikor 0-24 rabszolga a másik stb.

Na és próbálta a kapcsolat elején rám erőltetni az ocsmány dolgait.

Én meg pont egyáltalán nem élvezem ezeket, sőt gyűlölöm és undorodok.


Akkor miért pont engem fogott ki? Miért nem téged?


Mellesleg szerintem itt gyakorin találsz a Szexualitás témakörben erre bőven csávókat, meg az smpixie nevű bdsm társkeresőn, ahová az exem is járt.


Jó szórakozást XDD bleee

2021. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
Ha komolyan gondolod nekem írhatsz.
2021. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Költözz borsodba és meg is vagy. 😃
2021. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig fakadhat ez olyan gyerekkori traumából, amire nem emlékszel. Szóval érdemes felkeresni egy pszichológust, vagy aki tudna ebben segíteni, felszínre hozni a kiváltó okot.
2021. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
46%
Én pl mániákusan domináns pasit keresek, aki olyan stabil mint a kínai nagyfal, nem pedig egy kis tutyimutyi. Engem nem zavar ha elcsattan egy-két pofon, vagy becsapunk egy-két ajtót. Engem a fizikai erőszak nem riaszt el, ameddig tudom hogy engem szeret, ameddig lelkileg kielégít a kapcsolat és nem kell rettegnem hogy elhagy. Szexben pl bdsm kedvelő vagyok. Es találtam egy pasit akivel ezt megélhetem. Kereshetnék pszihológust, mert tudom hogy az exeim miatt vagyok ilyen, miattuk érzek így, de emiatt vagyok az, aki. Ami zavar azon változtatok magamtól (pl tulzott hiszti), máshoz meg senkinek semmi köze. A lepontozókat csókoltatom XD 22N
2021. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
19%
Én szívesen kiélném a szadista vágyaimat ilyen nőkön. Fura lenne, hogy ezzel jót okozok a másiknak, mert ez kell neki. Borzalmasan bántalmazva lennél általam. Minden nap szét erőszakolnálak. Hahahahah.
2021. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!