Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, minimum mennyit keressen a nő, akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Nem eltartói kapcsolatról beszélek! Ehhez képest ti mennyit kerestek? 25-35 közöttiek válasza érdekel.

2021. máj. 13. 09:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
43%

Eddiba parjaim es exeim annyit vartak csak el hogy teljes egészében eltartsam magam, es legyen plusszokra is (nyaralás, ajandékok, gyogyszerek, jó ruhák, plusz félretett penz tőkének vagy alapozni)

Az már nem szamit ez mellett hogy ő 5 szor annyit keres nalam. Es joval többet költ. De ezek nekik olyan minimum alap hogy pl eltartani ne kelljen már a másikat es ne sírjon ha pl magándokihoz megy..hanem eljen legalabb egy alap szinte.

2021. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
*szinten
2021. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a legtöbb férfinak nincs ilyen kikötése. Ha dolgozik a nő, az már jó pont :D Én “csóró egyetemista” koromban is ugyanúgy találtam pasit, mint most, mikor nettó 340-et keresek.
2021. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
26 éves vagyok, tavaly jöttem ki az egyetemről, 280 ezret keresek egyelőre pályakezdőként, de ez a szakmám miatt majd felmegy 100-200 ezerrel többre a következő néhány évben. 20-25 éves csajok érdekelnek, aki felőlem lehet egyetemista is, vagy dolgozhat is. Annyi hogy bevételi forrása legyen, tehát ha a szülei nem támogatják (ha még tanul), akkor nyilván dolgozzon valamennyit diákmunkában. Ha már dolgozik főállásban akkor azért egy 200 legyen meg, ami Pesten szerintem nem egy őrületes elvárás. De ez tényleg kb az utolsó szempontok között van, mert sokkal fontosabb az hogy belsőre normális-e, illetve a kinézete, mint a pénz. Szerencsére én is azt mondom egész jól nézek ki, illetve fóbiák és gyerekkori traumák nélküli normális személyiségem van, szóval a csajok eddig is inkább ezekhez vonzódtak, pénz nélkül is tudtam mindig ismerkedni, csajozni, akár barátnőről, akár alkalmiról volt szó.
2021. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Soha semmikor az életem folyamán senkinél semennyire nem érdekelt mennyi pénze van.
2021. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom komoly kapcsolatok eseten lesz erdekes a masik fizuja. Tingli tangli kapcsolatokban persze hogy nem szamit.
2021. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%

Én ebben konzervatív vagyok, szerintem nekem mint férfinak az elsődleges feladatom, hogy keressek annyit, amennyi akár egy családnak is elég. Ugyanakkor örülök, ha a nő önállóan is meg tud állni a lábán, legyen karrierje, nem hiszek a "nő helye a konyhában" férfi soviniszta elvekben. De egyáltalán nem fontos mennyit keres, lényeg, hogy érezze jól magát, inkább válasszon olyan munkát amit élvez, mint olyat, ami jól fizet. (Ideális esetben együtt jár a kettő, de ez azért nem általános.)

Soha nem volt olyan nővel dolgom, aki annyit keresett mint én, de ha szeretem, és jó vele, akkor ez teljesen mellékes szempont.

Szerintem ez olyan pároknál jöhet elő, ahol a pasi se keres jól, ezért minden forint számít. De akkor sem azért, hogy ki a nő vagy ki a férfi.

2021. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
56%

7. Az nem soviniszta elv, hogy a férfi keressen annyit, amiből eltartja a családot?


A "férfi keressen annyit, hogy eltartsa a családot" az a "nő helye a konyhában van"-nal van egy szinten.

2021. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

#8: szerintem messze nem ugyanaz. Vállalni a (többek között anyagi) felelősséget egy családért távolról sem egyenlő azzal, mintha ledegradálsz valakit nemi alapon.

Mellesleg én pl kifejezetten szeretek főzni, és tök mindegy hogy mennyit keres, attól még ugyanúgy dolgozik, neki is jár a pihenés munka után, ne kelljen már azonnal nekiesnie a házimunkáknak...

Arról nem beszélve, hogy rengeteg nő nem azért keres kevesebbet, mint a férfi, mert nem lenne ugyanolyan okos, vagy talpraesett, vagy alkalmas...

2021. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%
#8 nem teljesen. Ugyanis a nő kénytelen kiesni a munkából, amikor jönnek a gyerekek, vagy szerinted mégis ki gondoskodjon a kisbabáról? És ilyenkor mégis ki tartsa el a családot, ha nem a férfi? Persze szerintem úgy korrekt, hogy erre az időre a nő vállal többet a háztartásból is, hiszen otthon van. De pl én fogok kapni gyedet is, ha jön a baba, tehát azért mindent nem fogok megcsinálni, mivel én is teszek be a kasszába, így elvárom, hogy a párom is vegye ki a részét a háztartásból, ahogy a gyerek előtt is. És persze a gyerekkel is foglalkozzon, bár ez anyagiaktól függetlenül is alap dolog.
2021. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!