Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél pozitív dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél pozitív dolog az ha nem járok bulizni?

Figyelt kérdés

Meg nem cigizem, iszom, drogozom.

Fiú vagyok.


2021. máj. 14. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyannal ismerkedsz, aki szintén nem bulizik, cigizik és iszik, annál valószínűleg pozitív lesz.
2021. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nekem az lenne, kiindulva abból, hogy én régen mennyit buliztam. Csak azért, mert tudom, hogy mennyit csajozik mindenki bulikban, és nem kéne attól félnem, hogy a párom is ezt teszi. Örülnék, ha nem menne.
2021. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek biztos. Nekem nem lenne az, de nem is velem kell ismerkedned, hanem visszafogottabb lányokkal. :)
2021. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem. Én szeretek bulizni, barátokkal beülni iszogatni stb. (nem leinni magam a sárga földig nyilván).


Drogozni nem drogozom, sose ki se próbáltam, cigit próbaltam már de nem dohányzom.


Viszont ami általaban megmosolyogtat ha valaki (nem te kérdező, általában) azt gondolja hogy ő attól különb mert egyáltalán nem bulizik, mintha az rossz lenne, vagy egy pohár bort se iszik, mert szerinte attól jobb lesz...


Egy szó mint száz, nekem nem előny.

2021. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Hat ne a Party csajoknàl próbálkozz. Vannak visszafogott Magdika (90 kg) Aldi pénztáros is.


Sok szerencsét !

2021. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában én sem járok annyit bulizni, de néha iszogatni azért jó. Nem lenne hátrány de előny sem.
2021. máj. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!