Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akik hangoztatjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik hangoztatjátok, hogy nettó ötszázas fizu alatti pasival nem álltok szóba, ti mit visztek a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 11:19
A kérdező szavazást indított:
Szintén nettó ötszáz feletti fizetést, mert csak azt kérem, amit én is nyújtani tudok
Vonzó, szexi testet, szép arcot
Odaadást és gondoskodást, az "otthon melegét"
Túlfűtött szexualitást, teljesítem a pasim legtitkosabb vágyait is
Alacsony fizetést (bérminimum környéke), de diplomával
Semmi ilyesmit, nekem alapból jár egy életképes "félmillás" pasi
Nem várom el a félmilla plusz fizetést, ezért nem rólam szól a kérdés, és ezt ezzel a szavazattal jelzem is
Egyéb, kifejtem kommentben
52 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Kiírtad a kérdést, majd szavaztál is az "alapból jár" lehetőségre? 😂 🤡
2021. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
55%
A gyerekeimet az előző kapcsolatomból.
2021. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%
Nem várom el a fél milla+ fizetést, tehát nem rólam szól a kérdés, de a párom kb. ennyit keres, én meg több, mint a dupláját. Na, ilyenkor mi van?
2021. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

#1 Saját szavazásnál nem lehet voksolni, ezt sem tudod? Talán valamelyik incel vagy unatkozó hisztérika trollkodott be.

Vagy valaki komolyan így gondolja.

2021. máj. 15. 11:24
 5/43 A kérdező kommentje:
3 Rányomsz az "Egyéb, kifejtem kommentben" gombra ;)
2021. máj. 15. 11:25
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
3# vegyetek a nevetekre légyszi
2021. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
72%
#4 Nem írtam még ki kérdést, szóval nem, nem tudtam. :D
2021. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
9%
3, Haviról van szó nem az évesedről.
2021. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%

nem varok el ekkora fizetest es szerintem keves no varja el ezt igy, inkabb csak az incel fantaziad ez, mint a valo elet.

mondjuk netto 350 jo ha megvan, mert annyit en is megkeresek nokent, 2 diplomaval, de nem varom el, csak azt, hogy annyit penze legyen, hogy birja anyagilag a kozos programokat es ne nekem kelljen az o reszet allni vagy kelljen otthon maradni, mert huzza a szajat, hogy draga.


ezen kivul a viszonylag szep arcot, szexi testet, igenyes megjeleneset, baromi jo es fantaziadus szexet, intelligenciat, jo humort, sajat lakast tudom ‘beleadni’ barmilyen kapcsolatba. remelem, ez megfelel es tudsz egy jot hulyekrvazna ra otthon a szobad maganyaban.

vagy mi is volt a kerdesed celja?

2021. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
33%

Ha a pár közös keresete nem éri el a nettó 500kt abból nem lehet lehet tisztességesen felnevelni 2-3 gyereket.

2 gyereket felnevelni rohadt sok pénz ha csak a pasi dolgozik és keres 200k alatt akkor csak a nyomorgás jutna nekik.

Persze aki nem akar gyereket azt én se értem hogy minek akar 5-600ks fizut.

2021. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!