Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha meglengetnék...

Szerintetek ha meglengetnék az orra előtt egy ötszázast, Dancsó Péter eljátszaná, hogy ő a saját műanyag, felfújható szexbirkája?

Figyelt kérdés
Ahogy látom, az utóbbi időben nagyon csak a kattintásokra, lájkokra - ezzel áttételesen a pénzre - hajt. Annyira lemegy kutyába (vagy birkába), ahogy igyekszik kiszogálni a minecraftes, tízéves hülyegyerekek ízlését, hogy azt már kínos nézni. De ha neki ez okés, egy ötszázasért a birkaszerepet is bevállalná vajon?

2017. aug. 15. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor azt mondta, hogy megválogatja, hogy milyen szponzorált tartalmakba megy bele, én elhittem. Szerinted a mekis reklámért mennyi pénzt kapott? Nem alázná meg magát egy ötszázasért.
2017. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a az ötszázas nem forint, hanem euró? :D
2017. aug. 15. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem szeretem Dancsó Pétert, de szerintem ne keverd az értékrendjét Molnár Krisztiánéval.
2017. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő ebből él meg, szóval ezt nem lehet a szemére vetni. Bár ki tudja meddig, mert már most elavult és olcsó a poénkodása...mondjuk én nem ezért nem kedvelem, hanem mert buliban találkoztam a "társaságával" és iszonyúan nagyképűek voltak, röhögtek másokon, elég nagy csalódás volt. Gondolom az uszályemberkéi is addig röhögnek meg játsszák a high roller suffniértelmiségit, amíg anyuka adja a pénzt.
2017. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
500k-ért már inkább.
2017. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És te kinyalod egy kecske seggét ingyen?! Te népművészeti cserépedény!
2018. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!