Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz/krónikus szingli pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/krónikus szingli pasik! Nektek is kegyetlenül szívfacsarító érzés, hogy nincs aranyos, kedves, cuki barátnőtök, aki esténként hozzátok bújhatna?

Figyelt kérdés

28/f vagyok szűz (ráadásul csókszűz), baromi alacsony és sovány (betegség miatt is illetve genetika) arcra nagyjából nincs gond.



Mindig azzal hitegettek, hogy majd munkahelyen ismerkedem mindenkivel és jönnek a csajok. Nos több hónap eltelt már és természetesen az a felállás, hogy a munkahelyen levő fiatal csajoknak is már régi stabil párkapcsolata van egy-egy nagydumás magas, jókötésű palival (a középkorúaknak meg nyilván családja van). Szóval semmi nem változott. Facebook társkeresőn kb. senkit nem érdeklem, a való életben minden csaj átnéz rajtam (kajak volt olyan is, hogy nekem jött és fel se tűnt neki).


Nekem pedig krónikus betegként mostmár annyi fájdalom gyilkolja a testem, lelkem, hogy nem bírom tovább. Tuti a szingliség miatt lettem autoimmun beteg is, mert nem volt részem testiségben/szexualitásban, aminek a hiánya nyilván fizikálisan/lelkileg is tönkrevágja az embert hosszútávon.



2021. máj. 15. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos neked mással kell kompenzálnod. (Pl. anyagiak)
2021. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Kezdődik..... :D
2021. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ne ezt mantrázd magadban, hanem életmódváltással (sporttal, megfelelő étkezéssel, vitaminokkal) próbálj meg minél többet tenni az egészségedért. Aztán ha jobban vagy, a többi dolog is javulhat.
2021. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Én az ellenkezője vagyok: soha sem voltam még szingli, és most az vagyok, és nem nagyon bírom. Ez így nagyon rossz.🙁🙁🙁
2021. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az érzés néha minden szingliben felerősödik, így bennem is. Elképzelem, hogy milyen jó lenne ha este várna otthon valaki, akivel meg lehet beszélni a napi gondokat, örömöket, akivel este össze lehet bújni és akivel hétvégente lehet közös kirándulásokat, programokat szervezni. Aztán másnap bemegyek a munkahelyemre, ahol látom, hogy a nagyrészt párkapcsolatban levő kollégák is milyen lendülettel szédítik a nőket, akik nagyrészt szintén párkapcsolatban vannak, ennek ellenére vevők rá. Másoktól, akik éppen a válásuk közepén vannak hallom, hogy az egykor imádott emberrel hogyan gyűlölik egymást. Ja és a korrektség kedvéért vannak olyanok is, akik jó párkapcsolatban élnek, kisebb súrlódásokkal. Na ezek után általában újraértékelem a helyzetem és rájövök, hogy egyáltalán nincs is rossz életem.:) Lehetne jobb, de sokkal rosszabb is.
2021. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
munkahelyen ismerkedni amúgy is hülyeség
2021. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Jó, trollkodás a kérdés, de azért egyfelől jogos. Szóval tegyük fel van Átlagsanyi, aki nagyon incel és 120 évesen (najó, 30) nem jutott még el egy csókig sem. Tegyük fel.


Namost itt van/volt ez a járványhelyzet, aminek talán nemsokára vége. Szépen újraindul a gazdaság, stb, bár már ez is kérdéses. Átlagsanyi pedig eddig is szar helyzetben volt, de most még szarabban van, mert tegyük fel, hogy eddig munkanélküli volt, de ezután is az lesz, mert a helyzet nem javul. Illetve nincs senkije. És akkor ezeken a szép nyári napokon nem lát mást, minthogy a naaagy nagy válságban cuki kis párocskák andalognak mindenfele, semmi bajuk, szépek fiatalok, amíg ő meg lassan az életet is feladhatja. Szóval azért nem egy egyszerű dolog ez. És NEM lehet tudni, hogy hány ilyen "Átlagsanyi" mászkál mindenfelé.

2021. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Mi a trollkodás ebben te ostoba? Szerinted nem léteznek hozzám hasonló lúzerek a kinti világban? A párkapcsolat igenis húspiac, ahol annyi esélyed van ahogyan kinézel. Én az alsó 10%-ba tartozom azon belül is a lúzer szegmensbe, mert a kommunikációm és önbizalmam is egy nagy 0.
2021. máj. 15. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Ráadásul még agresszív brom is vagy, így a 10% erősen túlzó, talán jó, ha 1%, vagy annyi sem!!!
2021. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Javaslom a prostit, szűzesség, és még a csókszüzesség elvesztésére is. Ki kell próbálni, megéri hidd el! Bár csókot csak kevés vállal be, de körül kell nézni neten, van olyan is sok
2021. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!