Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Számotokra probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Számotokra probléma lenne ha a pasi esténként meginna 2 liter bort?

Figyelt kérdés

ellazulok tőle, szárnyalok, eufórikus az egész. Szeretem. Nem vagyok erőszakos részegen, nem hányom össze magam meg ilyesmi. Konszolidált alkoholista vagyok.

F/29


2020. máj. 19. 13:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%

Mint te is mondtad, alkoholista vagy. Engem nem zavar ha valaki esetenként iszik pár pohárral, alkoholista viszont nem kell.

(Mi lenne amúgy ha este elesnék és be kellene vinni a kórházba?)

2020. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert nem lennék vele.
2020. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
34%
Tinderen a nők 99%-a imádja a borozást, náluk mind nyerő lennél.
2020. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
Takarodj már a francba, Balázs.
2020. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Probléma, ráadásul naponta ilyen mennyiségben egészségtelen is. A helyedben visszafognám ezt.
2020. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%

Te nem ismered a "Konszolidált" szó jelentését.


Masszív alkoholista vagy.

2020. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%

A 2 liter gyanúsan hajaz a klasszikus flakonos gumibogyó szörpre, aminek ugye nem sok köze van a borhoz.

Na abból viszont hosszútávon napi 2 liter elég szépen amortizálja a szervezetet. Szóval itt a függőség a legkisebb gond, inkább a testi és szellemi leépülés ami problémát okozhat a jövőben.

Persze ha találsz egy hasonló "igényű" nőt magad mellé, akkor a napi 2 literből mindjárt 4 lesz :)

2020. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Más hibám amúgy nincs az alkoholizmuson kívül. Ti talán tökéletesek vagytok?
2020. máj. 19. 13:30
 9/36 anonim ***** válasza:
87%

Hibáknak is van különböző súlya..

Nem mindegy hogy valaki ritkán elfelejt valamit vagy alkoholista..

Első lehet 2-4 havonta egyszer elfelejti elvinni a kulcsot otthonról, te mindennap iszol.

2020. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

"Más hibám amúgy nincs az alkoholizmuson kívül"


Szóval a szabidod hasznosan, építő jelleggel töltöd el. Vannak céljaid és teszel is értük, ugye?

2020. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!