Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokra szokták általában mondani a fiúk, hogy cuki,aranyos?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

A cuki, aranyos lányokra.


Szép arcú, alacsony , kedves, megértő...

2021. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azokra szeretem mondani akik picit alacsonyabbak és gyönyörű őszinte mosolyuk van. Valamint szeretnek bújni. De igazából rájuk se mondom, hogy cuki mert van aki megsértődne :D
2021. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egy arc típust jelent. Van a hideg karakteres modell típusú szépség és van a lágyabb arcvonású, kerekebb, kislányosabb cuki/aranyos szépség.
2021. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni. Valahol ez azt jelenti, hogy emberileg tart cukinak, haver vagy, valakinél meg úgy, hogy be is jön neki. Meg van az, hogy mond rá valami pozitívat, mert nem akarja megsérteni.
2021. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!