Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak melyek voltak a legbunkóbb/ legfájóbb elutasítások amiket kaptatok?

Figyelt kérdés
Ma is gazdagabb lettem egy elutasítással, kíváncsi vagyok mások milyeneket kaptak.

2021. máj. 15. 23:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az orrom. :)
2021. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
"Nem apa, ez undorító, nem fog történni köztünk semmi sem."
2021. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
"Legyünk csak barátok, mert nekem most egyszerűen nincs időm/energiám egy párkapcsolatra. De amint változik a helyzet, te fogsz tudni róla először." -> Nem sokkal ezután ismerkedni kezdett valaki mással. :D
2021. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Valami ilyesmi:


"Most minek jöttél ide?" - flegma, undok arccal, kissé talán elhúzódva tőlem.

2021. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező te mit kaptál most?
2021. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hát ez nem olyan nagy elutasítás amit ma kaptam de akkor leírom. Ráírtam egy aranyos lányra elkezdtem vele beszélgetni már éreztem hogy kicsit ignorál aztán bejelenti hogy "ez cringe" és letiltott. Amúgy ez még a jobbik eset
2021. máj. 15. 23:44
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem elutasítás, de velem 3 év után szakított az exem messengeren, és jobban fájt, mint bármelyik elutasítás.
2021. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem 2 év után, Messengeren 😉😅 szörnyű tud lenni. Főleg ha utána tilt is mindenhol.
2021. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Idén nyáron összeismerkedtem este az utcán két korombeli lánnyal (23 voltam akkor). Beszélgettünk, és elég jól elvoltunk. Meg volt az összhang és jókat nevettünk, semmi feszélyezettség.


Aztán betértünk egykocsmába ahol valahogy csapódtunk egy másik társasághoz, amit annyira mi sem ismertünk, de ott is így eldumálgattunk. Már voltunk 8-10-en. De az a társaság inkább 16-18 évesekből állt, de nem számított. Kedvesek voltak, meg viccesek. Elvoltunk.


Aztán amikor kimentem wc-re, és a lányok (akikkel oda mentem) is kimentek, amikor visszaértem az asztalhoz, akkor a társaságból az egyik csaj azt mondta, hogy ők nem akarják, hogy én ott legyek, és gáznak tartanak. És azt mondták, hogy azok a lányok se kedvelnek engem, akikkel jöttem. stb. Szóval kb így nekem ugrottak heten, hogy én húzzak onnan, mert utálnak. És nem értettem, hogy mi a sz@r ez a pálfordulás.

Azt mondtam, hogy oké. akkor megyek, ha így van. Hát mit csináljak, ha mindenki utál? De sz@rul esett. Főleg az, hogy ugye ilyen tinipic$@ volt az összes. Így még rosszabb volt a lekezelő hangnem.


Az meg még rosszabbul, hogy a két lány, akivel eredetileg mentem, azokról is azt mondták ugye, hogy ők is utálnak engem. Pedig velük már meg volt az összhang és azt hittem, hogy már azért kicsit kb összebarátkoztunk vagy valami. Mivel ők wc-n voltak, ezért kifelé menet összefutottam velük és közöltem, hogy bent arról tájékoztattak engem, hogy itt senki nem lát szívesen, beleértve őket is. És hát köszönöm az estét és tovább állok.


Erre ők próbáltak vígasztalni, meg azt mondták, hogy nem is, de már krv@ gáz volt a helyzet.

Még kb 15 percet maradtam, aztán haza mentem.


Ez most így hirtelen eszembe jutott idén nyárról. De van még rengeteg. Fuhúúú de mennyire sok. nagyon sok :D


24F

2021. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
idén nyárról?? 😁...
2021. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!