Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sikertelen férfiak(akik itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikertelen férfiak(akik itt az oldalon is írogatnak) mekkora része szokott prostikhoz járni?

Figyelt kérdés
Ha járnak ilyen nőkhöz, mit tapasztalnak, volt olyan prosti is, aki elutasította őket? Mennyi olyan sikertelen férfi lehet, aki még prostikhoz sem szokott járni?

2021. máj. 16. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

Arra a kérdésre a választ, hogy a sikertelen férfiak mekkora hányada jár vagy nem jár prostihoz, nem tudom, és gyanítom, hogy más se nagyon, mert nem készült ilyen irányú felmérés. Az, ami itt a gyik-on van, az nem mérvadó szerintem.


“Ha járnak ilyen nőkhöz, mit tapasztalnak, volt olyan prosti is, aki elutasította őket?„


Az, hogy egy férfi sikertelen a nőknél, az nem jelenti egyszerre azt is, hogy büdös, bunkó, igénytelen, paraszt, vagy hogy taszító külsőleg, személyiségét illetően. Mivel, a prostik a pénz miatt viszonylag nagy tűréshatárral rendelkeznek, tényleg csak a nagyon vállalhatatlan, igénytelen pasikat utasítják el.

2021. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jelen esetben mit rejt a sikertelen kifejezés? Sikertelen az életben? Munkában? Nőknél?


Engem személy szerint lehetne sikertelennek titulálni a nőknél, mert még nem volt barátnőm, néha 1-2 barátommal(félre értés elkerülése végett: nőkkel) volt sexuális életem, ez is régen volt, de nem találok olyan nőt akivel kölcsönösen megfelelnék egymásnak, ezért inkább egyedül vagyok, ismerkedek.


A mukámmal elégedett vagyok, jó a társaság és mióta ott vagyok folyamatosan "emelkedik a pozícióm", ha érted mire gondolok, ez most neked sikeresnek számít? Vagy csak a vezetői, cégvezetői pozíció a sikeres? Mi van ha én ásóskén érzem magamat a legjobban, de azzal megkeresek annyit, mint te két hónap alatt? Akkor is sikertelen vagyok?


Eléggé zavaros a kérdésed és tele van indokolatlan sértéssel olyan emberek felé akiket nem is ismersz.

2021. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 voltam bocsi, kérdésedre a válasz: nem szoktam.
2021. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az incelezeők meg a cringézők agyi kapacitása az esetek többségében miért van a föld alatt? Nekem pl. nincs gond a nemi életemmel. 1etlen prosti van, akinek fizettem a dugásért, de az tényleg top kategóriás csaj volt az én szememben. Ez most cringe vagy incel vagy mi a ...om?:D
2021. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyre valószínűbb, hogy fogok járni, vagyis rászánom magam 1 prostira. Eddig elvoltam Marcsival, de mostmár kezd kevés lenni. 31f
2021. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Incel vagyok, incel,

Incelnek szegődtem,

Sej, itt az új esztendő,

Irány a bordélyház.

2021. máj. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Rendesen nővel sosem voltam, még randi vagy csók sem.

Én mindent prostival próbáltam ki: a csókot, és a szexet is, rendszeresen járok vissza ismétlésre is.

Az eredeti incel nem prostizik, azért szűz, az én kategóriám nem incel, csak éppen semmivel sem különb náluk. Hogy milyen arányban vannak arról persze gőzöm sincs

2021. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!