Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, elmagyarázná nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elmagyarázná nekem valaki, hogy miért létezik a dugni oké, de járni már túl kövér kategória?

Figyelt kérdés

Vagyis ha szexinek és vonzónak tartod, akkor azzal többnyire járnál is, nem? Vagy ha nem, akkor ne azt, mondd, hogy vonzó, hanem mondjuk azt, hogy túl kényes vagy akármi.

Vagy a nő lényegtelen, csak dugni lehessen? Aztán 1-2 körre lényegtelen, csak nőnemű legxen?


2019. jan. 9. 10:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%

Miert, neked nem volt olyan pasi, h megtetszett, de jarni nem jarnal vele, mert ugy gondolod a szemelyisegetek nem teljesen osszeillo ?

Nokent mondom, ne legyel mar ostoba.

2019. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%

Gondolom úgy gondolják ennek a gondolatmenetnek a mentén, hogy még jobban meghízik, ahhoz meg már nincs kedvük.

32/f

2019. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Mert dugni egy ösztönös késztetés. Muszáj, hajt, kell. Nem azért mert logikusan végiggondolod, hogy "hú ez egy szép lány, én fiú vagyok, el kell élveznem tőle" hanem érvek nélkül hajt. Ha párkapcsolatról van szó, ott is nyilván van ilyen tudatalatti inger, de ott végiggondolom, hogy ő annyira nem is tetszik, rendben hogy arra pont jó hogy el tudok sülni benne, de igazából nem mutatnám be a barátaimnak. Szomorú de ilyenek vagyunk:D
2019. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%

Ha szexinek és vonzónak tart valakit,azzal nem feltétlen akar járni.Ezen kívül még pár tulajdonság szükséges.

Ha nem akar vele járni,de vonzó miért sértegesse azzal,hogy kényes.Csak nem akar vele járni.


Ha hiszed ha nem a fő kérdésre a válasz.Van olyan hogy átlag testalkatú vagy vékony nőt dugogat az a pasi,és velük se akarnak járni.Ez nem kizárólag testalkat függvénye.Bocsi Nő vagyok.

2019. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
#1 Te milyen személyiségről beszélsz, Tetra? Nem látod, hogy a kérdés lényege az hogy ha egy lány kövér, hirtelen miért csak "arra" jó?
2019. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%

Az csak egy dolog h a kerdezo dagadt es ebbol komplexusai adodnak, de szerintem teljesen mindegy a kulso, ha mar megdugtak. Neki az a baja, h nem jarnak vele, gondolom mert valamiert elviselhetetlen.

Egyebkent meg oly mindegy a kulso mint pelda, attol meg igazam van, h hiaba tetszik meg valaki, legyen az sovany, kover, magas, vagy akar 3 feju, attol meg nem biztos h jarnek vele, hiaba fekudnek is le vele. Es miert nem jarsz valakivel ha az bejon neked amugy? A szemelyisege miatt.



Neked is csak ezt tudom mondani...ne legyel mar ostoba :D

2019. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező! Nálam egyértelmű hogy akivel dugni jó, azzal együtt is lennék és felvállalnám a kilóitól függően!

Aki azt mondja hogy dugni jó, de másra nem, na az olyanok maguk sem tudják mit akarnak az élettől. Nyilván modell alkatú lányra vágynak, de úgyse kapják meg.


Látom sorra a kövérségről szóló kérdéseket itt. Ez a frusztráció mitől alakul ki a ducibb nőknél? Szerintem a vékony és a kövér tulajdonság már nem számít. Sok kövér nő fel sem veszi hogy picit több van rajta. A kövérséget csak a beteg elmék szólják le. Lehet válogatni mint a boltokban. Van aki a bio termékeket szereti, van aki a simát... Kinek mi a kedvező, de a lényeg hogy ez is meg az is elkel, mert van rá kereslet!

2019. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%
igenis alkalmira alacsonyabban van a léc, ennyi. Például hogy mennyire szép az arca/mosolya. Nem olyan bonyolult ez.
2019. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%

Ez olyan edi h mindig jon egy csoriproli aki itt hisztizik nekem, rolam...vajon miert? :D

Fluff of ironic 😋

2019. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

#9, nálad a pont!👍

Flegma és nagyon magas lovon ül....

2019. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!