Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Demiszexuálisok (ha vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demiszexuálisok (ha vannak itt ilyenek), hogy kerestek párt? Vagy csak "vártok" hátha kialakul valakivel véletlenszerűen?

Figyelt kérdés

Aki azt írná, hogy ez nem létező szexualitás, minden normális ember ilyen stb az inkább hanyagolja a válaszadást.


Azt veszem észre, hogy a 20-as korosztály, introvertáltabbak meg különösen már Tinderen ismerkednek leginkább, viszont ugye ez nehezen vagy egyáltalán nem összeeegyeztethető egy ilyen ember beállítottságával, főleg ha sokáig tart mire olyan közel kerülsz valakihez, hogy el kezdjen vonzani.


Ennek ellenére is próbáltok társkeresőkön találni valakit vagy nem kerestek aktívan senkit, hanem úgy gondoljátok, hogy majd jön valaki, ha jönnie kell?



2021. máj. 17. 14:01
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kerestem aktívan párt, egyszerűen nyitott voltam, ha olyan programon vettem részt beszélgettem, viccelődtem a többiekkel, kerestem a számomra szimpatikus emberek társaságát és elfogadtam a többiek ilyen irányú megkeresését is (nőkkel és férfiakkal egyaránt, nem párkeresési, inkább sima ismerkedési céllal), aztán egy utazáson összetalálkoztam a párommal.
2021. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag gyorsan jönnek az erzések ha olyan az illető....Én zömében társkeresőn próbálkoztam és elég hamar találtam olyat mint én.
2021. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanúgy mint mindenki más.
2021. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Az micsoda?
2021. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


5-ös: Demiszexuális=egyáltalán nem érez szexuális vonzalmat senki iránt érzelmi kötődés nélkül,bárhogy is néz ki.

2021. máj. 17. 14:56
 7/48 anonim ***** válasza:
91%

Nem szeretem ezek a szexuális skatulyákat. Kb. mintha ufo lennék, mert nem feküdnék le csak úgy bárkivel.

Amúgy meg sok közösségbe járok, mindig is ilyen voltam. 2 exem egyetemi évfolyamtársam volt, a mostani páromat meg egy baráti közösségben ismertem meg, tehát egy ismerősöm mutatott be minket egymásnak.

Egyébként meg több férfi barátom van, mint nő. Valamilyen szinten zárkózott vagyok és vágyom a magányra, de aztán meg eljárok egy csomó helyre. Társkereső szóba sem jöhet, időpocsékolásnak érzem és még csak barátkozni sem szeretek így.

2021. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem vagyok oda a mindenféle skatulyákért, de másrészről mégis egyszerűbb beszélni erről így, hogy van egy adott megnevezése.Eddigi kapcsolataim nekem is baráti társaságon keresztül alakultak egyébként, de az utóbbi pár évben ez szinte esélytelen, mert minden barát barátja is foglalt kb, ez ihlette a kérdést.
2021. máj. 17. 18:31
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

7-es szerintem nem hátrány, mert egyszerűbb elmagyarázni,annak aki nem demiszexuális és egyszerűbb is találni szintén demiszexuális embereket. Amúgy én is demiszexuális vagyok.


Chat oldalon tapasztaltam hogy szinte senki nem tudta mit jelent. Mindenkinek el kellett magyarázni azt a mit a kérdező nagyons zépen összefoglalt egy mondatban.


Szerintem egy demiszexuálisnak nem előnyös direktbe keresgélnie online, pláne, hogy már manapság inkább a kalandozók, szexpartnert keresők bukkanak fel társkeresőkön is, chat oldalon szinte már csak olyanok vannak a chat botokon kívül.


Külföldi chat oldalon ott alig talált az ember nem chat botot ami hirdetéseket dobált álcázva magát x korú és x nemű embernek.

2021. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

A legjobb szerintem ahogy 1-es írta.

9-es vagyok.

2021. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!