Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 méter körüli férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 méter körüli férfiként állandóan a 160 centis nők találnak meg a 180 körüliek helyett. Miért?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár évben az utolsó mondjuk 5 nő akikkel voltam mind 150-165 cm körüliek voltak, de régebbre is ez az igaz inkább. Nyilván ha más módokon nem vonzanak, nem lettem volna velük amúgy, szóval alapvetően bejöttek ezek a csajok is. De ha választhatnék csak ez alapján előbb lenne egy 175-185 cm körüli párom. Viszont sokszor azt érzem a magas nőknek nem is jövök be különösebben. Rengetegszer látok amúgy is magas nőket érdektelen tekintettel vagy magas nőket velük egy magas vagy akár kicsit alacsonyabb férfival is. Van ebben valami, hogy a magas nők nem is akarnak magas férfit, egy 180 körüli (+/-5) nő nem akar kifejezetten 190-200 körüli férfit?
2021. máj. 18. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Mi lenne, ha esetleg nem a nők "találnának meg" téged, hanem te kezdeményeznél?

Nincs semmiféle olyan törvényszerűség, amit próbálsz belelátni.

Nem lehet, hogy passzív vagy, és hiába a kétméteres magasság, nincs férfias fellépésed, kiállásod?

2021. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
kifogás, kifogás hátán.
2021. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

magas nokent mondom, hogy a magas ferfiak az idealom, tehat olyan 190-195 centi korul. DE onmagaban az keves, hogy magas vagy, az csak egy szuro, amin jo ha atmesz, de csak azert nem

fogok senkit betalalni, mert 2 meter es amugy nem is tetszik vagy nem szimpi. mas lehet a gond veled. vagy egyszeruen csak sokkal tobb 160 centis no el az orszgban, mint 180 centis, tehat nyilvan beloluk nagyobb a valasztek es tobben betalalnak.

2021. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

192 vagyok.


Te panaszkodsz? Én annak örülnék, ha NŐ találna meg, tök mindegy milyen magas XD

2021. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Pedig az nem hátrány! Én meg állandóan ilyen kerti törpe (175 cm körüli) pasikat találok csak!
2021. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
176cm vagyok, magas ferfit szeretnek, de mindig az alacsonyak talalnak meg
2021. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

180 cm vagyok és sose találok magas férfit, pedig jobban bejönnek, de legtöbbet a 155-165 cm-es lányok mellett kötnek ki.

20/L

2021. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
180cm vagyok, nem is találok nagyon tőlem magasabb pasit (azokat már lenyúlták az alacsony csajok).
2021. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Kerdes. Magas pasi van. De te neked tetszik, vagy te is olyan vagy, hogy 1-1 dolog miatt automatikusan elutasitasz valakit, es jon a "jaj nincs pasi" szoveg?
2021. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!