Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy kikerüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kikerüljek az ördögi körből?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért van az, hogy akárhogy teszek, egyszerűen nem vagyok elég jó, vagy pedig nekem nem elég jó valaki.


Jelenleg olyan problémával küzdök, hogy van egy lány, aki tetszik, illetve vele el is járok erre-arra. Nem tudom randinak számít-e, de elmegyünk plázába, eszünk valamit, elintézzük a dolgainkat, stb. Egész jól megvan a harmónia, de néha csak úgy eltűnik, mikor valamiért mérges,aztán van,hogy 1-2 napig nem is ír.

Ő is kedvel engem, de egy komoly kapcsolatból kB 2 éve lépett ki, emiatt nem igazán tud elköteleződni egy darabig, mert elég szenzitiv lélek. Nyilván nem is várom el tőle, nekem az a fontos, hogy jól érezze magát. Nehéz is lenne összeegyeztetni az életünket, mert ha minden igaz, Heidelbergbe fog kiköltözni, hogy tanuljon.


Van egy másik lány is, aki kB rajong értem, de ebben az is közrejátszik, hogy pont én nem dicsérem agyon, miközben mindenki más igen. Viszont vele meg azért nem akarnék összejönni, mert alapvetően elég érzelmes tudok lenni, ő meg pont a közömbös oldalamat kedvelte meg. Ha viszonoznám a törődését meg a szeretetét, ami egy párkapcsolatban evidens, lehet, hogy elveszítené az érdeklődését.


Olyan, mintha minden tettem ellentétes hatást gyakorolna. Összefoglalva kB úgy tudom leírni az egészet, mint egy 0 vagy egy -1 összegű játszma. A 0 az utóbbi lánynál van, aki nem tud boldoggá tenni, mert nem szerethetem viszont, mert nem azt az embert szerette meg bennem, aki vagyok, hanem azt akit lát bennem. A - 1 az előbbi lánynál van, aki ismer, de az erőfeszítéseim ellenére sem fognak valószínűleg összejönni a dolgok, így csak megégetni tudom magam. Mielőtt valaki azt mondaná, hogy az első csak lefriendzoneolt, azt meg kell tagadnom. Volt, hogy utazott 250 km-ert, hogy velem legyen néhány napot, de nem tudtunk sajnos a későbbiekben találkozni. Ezután jött neki a másik srác,akivel azóta szakítottak. A saját bevallása szerint sem friendzoneolt le.



2021. máj. 18. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Csak mellékesen: a kB a kilobyte rövidítése. Ami neked kell ide, az a kb.


Fő válasz: pedig ez friendzone. Nekem egyik barátom 1000 km-t fog utazni a nyáron, ha minden jól megy, hogy lásson, mégse veszem el rögtön feleségül. :D De, hogy mit kéne tégy? Beszélj vele. Mondd neki, hogy döntsön, mert így nem lehet ezt. 2 évet ne sírjon már az előző kapcsolatán, pls. Stop it. Ha nem, akkor engedd el és keress mást. Egyébként szerintem csak szimplán éretlen még a lány egy kapcsolatra. Nem tudom hány éves, de nagyon úgy tűnik. Megteheted, hogy vársz rá, de szerintem nem éri meg.

2021. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van valaki aki szemmel láthatóan elmúlt legalább 20?
2021. máj. 18. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz embereket fogsz ki. Ennyi a bibi.
2021. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, kettes? Ti elmúltatok már 20?
2021. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"egy komoly kapcsolatból kB 2 éve lépett ki, emiatt nem igazán tud elköteleződni egy darabig, mert elég szenzitiv lélek" Ez egy bullshit szöveg, majd jön a semmiből valaki akinél hirtelen egy csapásra elmúlik minden elköteleződési problémája, de az nem te leszel.
2021. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, a leírás alapján nagyon maximum 15 évesnek gondoltalak, így lesüllyedtem a szintedre.


A lányt engedd el, nem fogsz neki kelleni sose. 2 éves kapcsolat után nem sír senki, ez csak kifogás.


Az ördögi körből pedig úgy kerülhetsz ki, ha nyitott vagy és több ember közé jársz, de a legfontosabb az lenne, hogy érj egy kicsit még fejben. De az majd úgyis jön magától. Előbb-utóbb úgyis megtalálod azt, akivel összeillesz.

2021. máj. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, kedves 1-es,de lehetsz körülbelül 18 éves, aki nagynak gondolja magát, mert lassan kiesik az iskolapadból. Már azzal is nevetségessé tetted magad, hogy a kB a kilobyteot jelenti. Ki kérdezte? Te tipikusan az az ember vagy, aki mindenbe beleokoskodik, hogy így validálja magát.
2021. máj. 19. 04:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!