Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy minél feljebb haladsz az életkorban, annál több a selejt (önmagadat is beleértve)?

Figyelt kérdés

És hiába fogod a körülményekre, az egész olyan, mint mikor egy versenyen később indulsz és te hiába hozod azt a (fejlődési) sebességet, amivel megőriznéd a pozíciódat, mindig a többiek után fogsz kullogni egyetlen múltbéli hiba miatt.


Főleg férfiként nehéz ez, mert egy férfitől mindenki elvárja a magabiztosságot, határozottságot, hogy "vezesse a nőt", egy nőnek akár 10 év is kimaradhat az életéből, nem lesz akkora hátránya emiatt.


Mit lehetne ezzel tenni? Érdemes lenne valahogy kiírnom társkeresőre, hogy hiába múltam el 30, valójában olyan vagyok, mintha 18 éves lennék? És hiába van önálló életem, egzisztenciám meg vagyok komolyabb, de szerelmi, párkapcsolati téren csak olyan szerencsétlenkedések voltak, amin a legtöbb ember már 13-18 között átesik?


Vagy végképp adjam fel az egészet? Mert ezt az életszakaszt nem lehet már bepótolni én meg nem érzem magam késznek egy olyan típusú párkapcsolatra, amilyen a 30 éveseknek van, a fiatalabbakhoz meg már túl öregnek számítok.



2021. máj. 19. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg sok a selejt a korosztályomban, főleg az olyanok mint te.

Én viszont abszolút nem érzem magam annak, nincs is miért annak éreznem magam.

2021. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Amig mással versenyzel sosem leszel elégedett mert mindig lessz jobb, magadhoz képest kell jól teljesítened és értékelned azt ... A nők versenyeznek örök életükben meg is nézheted őket milyen megkeseredettek lesznek tőle.
2021. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Nyugi ez csak rosszabb lesz..

Inkább élvezd a szabadságod...

2021. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom hány éves vagy, de mondjuk 32 évesen simán próbálkozhatsz 22-28 éves csajoknál is. Senki nem mondta, hogy neked 32 évesen 32 éves párod kell legyen.
2021. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Annak ellenére, hogy alig volt párkapcsolatom nem tartom magam selejtnek. Az a baj, hogy te egy 18 éveshez hasonlítod magad mikor már felnőtt vagy. Aki valóban önálló az életben az nem így gondolkodik. Nincs verseny.
2021. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ezt látom, de nem emiatt a férfihiszti miatt, hogy "jaj, szegény én, összeesküdött ellenem minden, kis lenéznek, amiért nincs lakásom meg autóm"... hanem mert több, a földön eltöltött életév alatt nagyobb eséllyel mutatja ki az ember a foga fehérjét / kerül olyan helyzetbe, amikor tényleg megmutatkozik, hogy milyen ember. És egyre több szemétség kerül előtérbe... pl. a normálisnak tűnő srác sz.ik a gyerekére válás után, ki kit csal meg, ilyesmi.
2021. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
kortalan. Nők: Nagy elvárás, nulla kommunikációs képesség, csak a külső mutogatása, a kocsmát előbb talál, mint mosogatót.
2021. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Én pont jobbnak találom magam az átlagnál, csak pechesnek tartom magam. :D
2021. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem, pont ellenkezőleg.

Iskolásként azokkal vagyok együtt, akik odajárnak amúgy is, nem válogat az ember. Most felnőttként, egy megfelelő végzettséggel hasonló körökben mozgok, hasonló emberekkel tartom a kapcsolatot, stb. Nyilván van sok idióta is ebben a korosztályban, de könnyebben tudom tőlük magamat függetleníteni.

2021. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
100%-osan igaz: rengeteg az elvált, a gyerekes ember, a "ki-be kapcsolatban élek", tehát rosszabb, mint egy használt autófelhozatal.
2021. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!