Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha 30 felett nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 30 felett nem volt még senkim, és az igényeim nem lejjebb, hanem egyre feljebb teszem?

Figyelt kérdés
Régebben a "csúnyábbacska nővel" is szívesen ismerkedtem, most már alap, hogy csinos nőknél próbálkozom, mivel nem tudnék olyanhoz vonzódni akit nem találok vonzónak, de ez gondolom mindenkinél alap. Másrészt ha megismersz egy alapból vonzó nőt aki jófej, akkor ő vonzó és jófej marad. Ha viszont egy kevésbé vonzó nőt ismersz meg, az később ha mondjuk lefogy 30 kilót és már csinosnak meg szépnek gondolja magát, akkor beképzelt s_ggfejjé válik. Legyen alapból szép és akkor nem vált személyiséget. Sajnos tapasztalat. Más is gondolkodik így, nektek mi a véleményetek erről?

2019. ápr. 13. 12:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.

Szerintem nem normális, de ha neked igen, hogy 30 felett is egy szűz p..cs vagy, az a te dolgod.

2019. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1: Ha találnék társat hozzá, nem lennék szűz, ilyen egyszerű :)
2019. ápr. 13. 12:38
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Én azt gondolom, hogy nem véletlen vagy te magányos, és szűz. Persze, gondolhatod azt, hogy magasabbra teszed a lécet, meg válogatsz, de ettől még ez csak egy játék marad. A valóság az, hogy mentálisan problémás vagy, szakemberre lenne szükséged. De mivel az vagy, ezt magadtól nem fogod belátni, így nem is veszed igénybe a segítséget. De ez igazából csak a te problémád, és a te, és a családod felelőssége, nekünk tök mindegy, hogy hogyan éled le az életed. Azért sajnállak, hogy senki sincs a családodban, aki megfogná a kezed, és elvinne egy pszichiáterhez.
2019. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3: Egyedülálló vagyok, nem mentális beteg... Jesszus.....
2019. ápr. 13. 12:45
 5/23 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább arra irányult, hogy más is ezt tapasztalja e, hogy az átlag nő ha csinosodik s_ggfejjé válik és túl nagyarc lesz stb, elszáll magától úgymond, az alapól szép jó természetű nő pedig jó természetű marad.
2019. ápr. 13. 12:47
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
"más is ezt tapasztalja e, hogy az átlag nő ha csinosodik s_ggfejjé válik és túl nagyarc lesz stb, elszáll magától úgymond, az alapól szép jó természetű nő pedig jó természetű marad." Te mikor tapasztaltad ezt, ha nem volt soha senkid?
2019. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6: Attól, hogy párkapcsolatom nem volt, még baráti köröm és szociális hálóm van.
2019. ápr. 13. 12:59
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudjuk. Talán sikerül bevonzani, talán nem.
2019. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2%

En is egyre feljebb teszem. Egyre tobb helyre utazom, egyre tobb nyelven beszelek, egyre sikeresebb vagyok az uzletben.


Olyan eletpalyam van, hogy egyre tobbet erek.

2019. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Akinek 30 felett nem volt nője és még válogat is, az egy igazi nyomorult beképzelt alak. Szerintem nálad szellemileg valami nincs rendben. 35/n
2019. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!