Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy szinte senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szinte senki nem tetszik?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok, volt pár komoly kapcsolatom, és feleségem is ( elhunyt). Nézegetem a hölgyeket, és lényegében senki sem tetszik igazán. Nincsenek magas elvárásaim, nem topmodelt keresek. De az egyik nőnek szénnel kihúzott szemöldöke van, a másik idióta módon csücsörít, kiélt feje van, ragyás bőre, stb, stb. Biztos bennem van a hiba, de egyszerűen senki nem fogott meg, pedig több száz hölgyet megnéztem. Van pár szépnek mondható, és/ vagy csinoska, de egyiket sem tudom elképzelni páromnak. Mi a fene bajom van? Amúgy nem vagyok mentális beteg, se autista. Csak senkinél nem érzem azt, hogy na igen, ő de jó lenne.

Más is van így ezzel?



#társkeresés #Senki sem tetszik!
2021. máj. 20. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
te hogy nézel ki közel 50 fele? Mert szerintem a kiélt fej az tulajdonképpen természetes öregedés akarna lenni, csak nem vagy hajlandó elfogadni hogy már nem néznek ki harmincnak a korodbeli hölgyek.
2021. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, ha társkeresőn senki sem tetszik. Ha élőben sem tetszik senki, az már jelent valami rosszat.
2021. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hohy arról van szó, hogy mindenkit a volt feleségedhez hasonlítasz? Ha az ember nincs túl valakin könnyen megeshet hogy senki nem lesz elég jó.


Én pihentetném lehet ezt a dolgot...majd lesz valaki aki megtetszik

2021. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
50 felett vagyok. Rengeteg gyönyörű nő van fenn táskeresőn. Mást nézünk vagy provokatív kérdés?
2021. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a néhai feleségemet keresem. Tényleg nem szépségkirálynőt keresek, de vhogy senki nem fogott meg. Mindegy, ez van, mindenkinek zöldet nyomtam, köszi.
2021. máj. 20. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje van ez így? Szerintem ez természetes, nőként én férfiak képeit nézegetve sokszor sokáig voltam ugyanígy, hogy ha valamennyire tetszett is valaki, valahogy senki nem eléggé. Élőben ugyanez, voltak szo-szo szimpatikus vagy vonzó férfiak, de egyik se fogott meg igazán. És nekem se voltak extra magas elvárásaim, egyszerűen kivártam azt, akinél tényleg azt éreztem, hogy ő kell.
2021. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 évesen vagyok így, nem érzek különösebb vonzalmat a legtöbb korodbeli lány iránt társkeresőn vagy közösségi médián. Élőben van aki tetszik de közeledni nem merek.


Bár már tudom az okát, nekem önértékelési problémáim vannak, első barátnőm megcsalt. Azota nem igazán hevertem ki. Majd valamikor rendbehozom ezeket.

2021. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, h nem csak én vagyok így ezzel. Köszi mindenkinek.
2021. máj. 20. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is igy vagyok illetve voltam. Társkeresőn próbálkoztam többször, onnan lett kapcsolatom. De ha igy végignéztem a kepeket soha senki nem jött úgy be...aztán aki irt es amit, ha tetszett az írása, akkor bennem is elindult egy folyamat és mindjart másképp láttam az illetőt. Amikor meg összejött akkor meg már ő volt a legjobb.

Az én párom is meghalt, el tudom képzelni hogy ez tudat alatt még befolyásol, igy lehet arra kéne hagyatkoznod hogy vmi más fogjon meg a nőben.

2021. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne a társkeresőkből indulj ki! Én soha nem használtam egyiket sem, de pontosan el tudom képzelni, mi megy ott. Mint valami irdatlan kaotikus, igénytelen kirakodóvásár.


Élőben próbálkozz, akkor van rá lehetőség, hogy az illető kisugárzásába, személyiségébe, tekintetébe, mozdulataiba stb szeress bele.

2021. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!