Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják eretnekségnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják eretnekségnek, hogy a párkapcsolatokban való sikeresség társadalmi kiteljesedés szempontjából sokszor kontraproduktív?

Figyelt kérdés

A fizikai vonzalmat nem tudjuk irányítani, vagy van, vagy nincs.


Viszont egy párkapcsolathoz ÖNMAGÁBAN kevés, ugyanakkor fizikai vonzalom NÉLKÜL két, tökéletesen összeillő ember összeállása meg egy semmilyen kapcsolat lesz, ahol a szex is házimunkává válik.


És itt érkeztünk el oda, hogy minél fejlettebb valaki, annál inkább közelít az adott területen a piramis csúcsa felé.


Segédmunkásból sokkal több van, mint PhD professzorból, bolti eladóból meg műkörömépítőből is, mint női felsővezetőből vagy programozó matematikusból.


Tehát kijelenthető, hogy még ha az elitizmust félretesszük (és sokan nem teszik félre, akik ilyen szintet elértek) is annyira eltérő közegek vannak, hogy egy hosszabb kapcsolatban nem lehetne áthidalni, kivéve ha az a hatalmas nagy lángoló szerelem van mindkét részről.



2021. máj. 21. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ez csak szimplán nem igaz. Amúgy elég sok infót meg lehet tudni rólad a kérdésed alapján. Sajnálom, hogy nem jött össze a párkapcsolatod, de ez nem jelenti azt, hogy az ok, ami miatt nem működött az a karriered lenne. Valamint ne érezd magad felsőbbrendűnek más embereknél, nem származik ebből semmi jó.
2021. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs több magányos felsővezető, mint segédmunkás. És kevesebb nagyon xar kapcsolatot látok átlagos, vagy afölötti anyagi szinten lévő pároknál. Mondjuk a fluktuáció is nagyobb. Tehát, előbb lépnek ki egy xar kapcsolatból, mint a kevésbé jómódú, kevésbé edukált ismerőseim.

De tömeges egyedüllétet egyik csoportban se tapasztaltam. Persze, lehet csak az én környezetem ilyen. Abból a cirka 100-120 emberből, akinek látom a kapcsolatát (óvónőként sok szülő életét is látom valamilyen szinten) nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.

Úgyhogy, bár logikus lenne amit írsz, én nem ezt tapasztalom.

2021. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Inkább valami hasznos dologgal foglalkozz hülye elméletek gyártása helyett
2021. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
MI????
2021. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Napi incel hiszti megérkezett.😂
2021. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Kövezzetek meg de én nem értem miről van szó. Mi a kérdés egyáltalán?
2021. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Mi a tököm az a kontraproduktív????
2021. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

6 arra utal a kérdező, hogy minél feljebb megy valaki karrier terén, annál kisebb rétegből választhat párt, mert egyre kisebb az a réteg, aki azonos szinten áll vele.

A kontraproduktív jelentés, hogy ellentétesen hat. Tehát, míg a társadalmi szinten kiteljesedik valaki, karrier, gazdagság, addig ez a fejlődés ellentétes hatást kelt a párkapcsolati életében, tehát ezen a téren kevésbé lesz sikeres.

Kontraproduktív pl a melegfelvonulás, mert bár empátiát akarna kelteni és az elfogadást segíteni, sokakban ellenérzést, gyűlöletet vált ki, olyanok an is, akiknek amúgy a melegekkel nincs baja és inkább ellenük hergeli a közhangulatot.

2021. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem az, pont fordítva.


"Never underestimate a man's ability to cope" - First

2021. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!