Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbben az önmegvalósítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbben az önmegvalósítás kiteljesedését, miért egy tökéletes párkapcsolathoz kötik?

Figyelt kérdés
Most akkor az elsődleges cél, tényleg az lenne, hogy barátnő/család/gyerekek és ez a sírig... mert nekem nem ezt jelenti, de mindneki annyira keresi élete párját... ha én nem, akkor most velem van a baj?

2013. júl. 19. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak erről van szó hanem senki sem szeretne egyedül maradni
2013. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mindneki annyira keresi élete párját... ha én nem, akkor most velem van a baj?"


Sokan le fognak pontozni de pont hogy veled nincs baj. Azokkal van baj akik görcsösen keresik "az igazit", és mivel ez a görcs látható rajtuk így nem fogják megtalálni. Amikor aztán észreveszik hogy ketyeg a biológiai óra megijednek, összeállnak valakivel akibe nem szerelmesek (de elhitetik magukkal hogy azok), majd X évvel később (Y gyerekkel) még nagyobbat koppannak. (Szüleim közös életútja...)

Én ebből köszönöm nem kérek. Élem az életem egyedül és (ezt kapjátok ki társfüggők) jól érzem magam. Ha majd lesz valaki a láthatáron aki érdemesnek tűnik akkor élek majd a lehetőséggel hogy kapcsolatom legyen, de senkivel nem fogok külső vagy belső kényszerből összejönni, mivel az önző módon nem a másikról szólna hanem saját magamról (majdani családalapítástól se zárkózom el de nem is ragaszkodom hozzá).

2013. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 viktor123456 ***** válasza:
Mert tévednek. Önmegvalósítás egyedül megy igazán.
2013. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!