Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tabutéma a párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabutéma a párkapcsolati egyenlőtlenség a férfiak és nők között?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag csak a laikusok körében "incel" -nek nevezett, valójában blackpill ideológiát követő emberek beszélnek a párkapcsolati piaci egyenlőtlenségről, holott egy olyan problémáról van szó, ami sérti a feminizmus céljait, azaz, hogy a férfiak és a nők egyenlő eséllyel induljanak az életben, legyen szó akár pénzkeresésről, akár az élet többi területéről.


Egy igazi feminista elfogadná a probléma létezését és megpróbálna rá megoldást találni.



2021. máj. 21. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, engem csak a kommentek érdekelnek...
2021. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 anonim ***** válasza:
89%
És mesélj, hol van egyenlőtlenség?
2021. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 A kérdező kommentje:

Ha például Tinderen csinálok egy profilt egy csúnya nővel, még vele is fél nap alatt összejön 99+ like felső kategóriás férfiaktól. Férfiként bármi hasonlóhoz kinézetben a top 20% -ban kell lenni. Az alatt gyakorlatilag egy vicc az egész alkalmazás (tapasztalatokat ezen az oldalon is lehet olvasni bőven).


Problématagadó válaszokat nem kérek.

2021. máj. 21. 17:36
 4/113 anonim ***** válasza:
92%

Bocsánat, de miért érdekelne engem hogy más miért nem talál nőt és hogy kéne hozzásegíteni őket ahhoz hogy dugjanak? Kit érdekel más magánélete és nemi élete (illetve annak hiánya)? A saját életemet élem, idegeneké nem érdekel.

Szóval feminista nőként fel kéne karolnom a lúzer, nőgyűlölő inceleket? WTF? 😂 De amúgy hogy kéne ezt csinálni? Pl itt az oldalon is vannak olyanok akik rendületlenül adják a tanácsokat hogy hogy kéne változniuk, dolgozniuk magukon kívül-belül, hogy lehetnének vonzók a nők szemében, de nem érdekli egyiket sem. Ők úgy jók ahogy vannak, a hiba a gonosz mocskos válogatós nőkben van, tőlük kéne megvonni a jogaikat hogy szabadon választhassanak férfit, tárgyként kéne felosztani minket hogy mindenkinek jusson. Na itt kar széttár és ennyike. Nincs mit tenni.

2021. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
93%

Milyen az a "felső kategóriás férfi"? Nő vagyok, ez már komolyan érdekel... Lóg egy árcimke a valagán, hogy 699$ vagy mi a tököm?


Kezdem azt hinni, hogy itt az összes incel valójában titkon a saját nemére van beindulva...

2021. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 anonim ***** válasza:
86%
Napi rinyapin@ incel kérdésünket olvashatták...
2021. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/113 anonim ***** válasza:
96%
Fejtsd ki kérlek hogy véleményed szerint mi a feminizmus, és hogy miért kéne hogy fontos legyen a feministáknak (vagy a nőknek úgy alapból) hogy a férfiak hozzájussanak a dugáshoz.
2021. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/113 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, a te bajod nem az, hogy incel vagy, hanem, hogy hülye. Az utóbbin pedig sajnos nem lehet segíteni.

Te magad jellemzed a helyzetet párkapcsolati piacként. A piac meg úgy működik, hogy először a szép áru kel el, aztán a kissé nyomott, de finom, aztán a befőzni való nyomi. Az a nyomi, ami semmire sem jó, megy a kukába.

Itt nem lehet semmit tenni, ugyanis senkit nem kényszeríthetsz rá a szabadsága korlátozása nélkül, hogy rohadt gyümölcsöt egyen. Márpedig te jelenleg pont ezen dolgozol.


a feminizmus célja az egyenlő lehetőség, amivel egyesek nagyon is jól tudnak élni, mások kevésbé. Nőként én is egyedül vagyok évek óta, és teljesen hidegen hagy, hogy egy csomóan dugnának, ha nekem tetsző férfinek párkapcsolatra nem kellek egyedülálló anyaként. Én is romlott gyümölcsnek számítanék, ha piacként tekintenék a párkapcsolatokra, de nem teszem. Sok egyedülálló nő van, és nem dúskálunk a pasikban, mert nem fekszünk össze minden nyomival.

Most én arról nem tehetek, hogy te ne lő lennél, a világ legnagyobb ribije lennél. Nem tudlak sajnálni.

2021. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 anonim ***** válasza:
95%

Nincs olyan, hogy párkapcsolati egyenlőtlenség!

Ahhoz, hogy egy nő párkapcsolatban legyen, kell neki egy férfi is, tehát nem nehéz levonni a következtetést, hogy pont ugyanannyi nő van párkapcsolatban mint férfi.


A jelenség amit leírtál tinderrel kapcsolatban az azért van, mert bár modernizálódik a világ, azért még mindig ott van a férfiakban a vadászösztön, a választás joga pedig még mindig a nőé.


Vegyél egy tízfős férfi társaságot, és tegyél be közéjük egy nőt.

Gyakorlatilag az összes meg fog hülyülni azonnal, és ez valamilyen szinten a férfi nem szégyene!


33/f

2021. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/113 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni, pár kommenttel lejjebb írták, hogy úgyis jönnek a szexrobotok.
2021. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!