Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem már kb esélytelen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már kb esélytelen hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Nem volt barátnőm, még lehetőségem sem. 25 vagyok és tényleg senkim nem volt. Ennyi idősen tapasztalat, gyakorlat nélkül már elvesztem úgy érzem. Meg amúgy is introvertált vagyok, ez pedig nem valami vonzó.

Nem tudom mások hogy csinálják akinek állandóan van barátnőjük.

Van olyan akinek ennyi idősen sikerült? Nagyon sokat veszítettem hogy fiatalabban nem jött össze egy lánnyal sem nagyon bánom.


2021. máj. 24. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon kevés esélyed maradt, mondhatni, hogy nulla. Nekem se jött össze és már nem is fog.
2021. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Vannak olyanok, akik egyszerűen úgy születnek, hogy nem képesek párkapcsolatot kialakítani, ezt el kellene fogadnia a társadalom szerencsésebb többségének, aki meg igen. Ennyi.
2021. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha nincs hatalmas Kossuth szakállad és hozzá kopasz fejed, mint itt a környéken egy creepy tagnak, akkor még nincs veszve semmi.
2021. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Pl nekem is 33 évesen jött össze véletlenül. Szóval lehetnek csodák.
2021. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Abból kiindulva, hogy minden áldott nap kiírod ezt a kérdést, én is azt mondanám, hogy igen, esélytelen.
2021. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ha itt sipítozol.
2021. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
#3: Pedig én úgy tudtam, hogy Dr. Gődénynek van felesége...
2021. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem rá gondoltam. Itt is van egy Godeny hasonmás. Csak cringebb, mint Godeny. 😂
2021. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem attol lesz eselyed, hogy itt azt irjak, hogy ugyan dehogy. Attol, ha teszel erte es elmesz vegre egy pszichologushoz a mentalis betegsegeddel. Amig csak irigykedsz masokra, addig semmi nem fog valtozni, csak messzebb lesz a hajo es rohadt sokat kell usznod.
2021. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Egy szó az oka: abúlia.


Másnak azért van párja, mert próbálkozik, és nem várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön. És nem adja fel az első pár fiaskó után.


Légy már férfi, és lépj!

2021. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!