Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen reménytelen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen reménytelen olyan kapcsolatot találni, aminek nem a szex áll a középpontjában?

Figyelt kérdés
Nekem sokkal-sokkal fontosabb az intimitás, a csók, ölelés, simogatás, összebújás, mint a szex. Nem vagyok aszexuális, ne értsetek félre, de a napi szex nekem sok.

2021. máj. 24. 17:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocsi, félre olvastam, nem nőgyógyászati műtét. De a lényegen nem változtat.
2021. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Amit 19-ben írtál, azok elég érzéketlen, empátia nélküli párra vallanak.

Inkább úgy kéne keresgélned, hogy empátia legyen benne.

Nem ismerünk, nem tudjuk, milyen férfiakhoz vonzódsz és milyeneket vonzol be. De ha több férfi is ilyen volt az életedben, akkor gondolkodj el, mert benned van az oka, hogy pont ilyenekkel jöttél össze.

2021. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, van egy "jó" hírem: az alapján, amit írtál, nem a férfiakkal van úgy összességében probléma, hanem az eddigi párjaid voltak undorító ősbunkók, akik csak a saját kielégülésükkel foglalkoznak, és az sem érdekli őket, ha te láthatóan testileg-lelkileg sz@rul vagy. Sőt, az, hogy nekiáll zsarolni, ha néha nemet mondasz neki, eléggé a szexuális zaklatás szélén táncol... Döbbenten állok, hogy hogy lehet valaki akkora barom, hogy akkor is csak a szexre tud gondolni, ha a párját frissen műtötték, vagy meghalt a nagypapája...


Az igaz, hogy a mainstream társkeresőkön sok a hasonló mentalitású gyökér, de vannak rendes pasik is bőven. Sok pasi van a baráti körömben, és nem sokat tudok ugyan a szexuális szokásaikról, de egyikükről sem tudom elképzelni, hogy ne értenék meg azt a szót, hogy "nem", hogy ne lennének tekintettel arra, hogy a barátnőjük egy érző lény, vagy hogy azonnal elvárnák, hogy a lány azonnal rájuk cuppanjon, ha feláll...

2021. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
98%
#24: ez nem a szexuális zaklatás szélén táncol, hanem mondjuk ki szexuális kényszerítés. Manipuláció, érzelmi zsarolás, bántalmazó kapcsolat. Nevezzük nevén azt ami.
2021. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok meg, nem voltam kényszerítve, nem szexeltem senkivel erőszakkal. Csak nem volt kedvem a nem után hallgatni azt, hogy miért nem szeretem már vagy a napkig tartó durcizást átélni.
2021. máj. 24. 19:27
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem reménytelen mert ezt én is kiírhattam volna, konzervatív értékrend meg vallásos vonal. Mondták, hogy úgyis engednem kell majd valamiből de én nem szeretnék. Aki azt sem tudja mit jelent az előjáték, attól sokat nem kell várni. F/30
2021. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a konkrét erőszak számít bántalmazásnak. Ha bármi olyan dolog történik a "nem" után, aminek az elkerülése miatt te kényszerítve érzed magad, az nem normális. Az bizony kényszerítés.
2021. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
54%

Jajj,ne akarjátok bemagyarázni hogy a kérdező összes kapcsolata bántalmazó kapcsolat volt :D

Ő maga is mondta hogy nem erről volt szó.

Csak az igényekről érdeklődött...mert olyan férfiakkal hozta eddig össze a sors,akinek nagyobb volt a szexuális igénye,mint neki.És ebben nincs semmi kivetni való.Mivel nem vagyunk egyformák.És nyilván nem csak a szexről,meg az igényekről szól egy párkapcsolat.Attól még szerethetik egymást a felek.És minden rendben lehet köztük.Csak a szexuális igényekben nem volt meg az összhang...ennyi...egy szóval nem írta hogy ráerőszakoltak volna bármit.Csak volt hogy nem volt kedve,de a párja igényelte volna,és megtette,ne legyen sértődés,vagy értetlenség,és kombinálás,hogy már nem is szereti vagy hasonló.Nem akarta hogy a kapcsolat rovására menjen hogy visszautasítja a másikat.Felnőtt emberek,önszántukból döntenek...én ebbe semmi erőszakot nem látok.

2021. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Pontosan így volt, ahogy az utolsó írja.
2021. máj. 24. 19:45
 30/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem reménytelen, de tuti, hogy más miatt nem fogsz passzolni akkor a másik féllel, vagy más miatt nem fog neked megfelelni az esetlegesen jelentkező másik fél.
2021. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!