Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen reménytelen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen reménytelen olyan kapcsolatot találni, aminek nem a szex áll a középpontjában?

Figyelt kérdés
Nekem sokkal-sokkal fontosabb az intimitás, a csók, ölelés, simogatás, összebújás, mint a szex. Nem vagyok aszexuális, ne értsetek félre, de a napi szex nekem sok.

2021. máj. 24. 17:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de akkor kellenek olyan belső értékek is, hogy ne csak a szex miatt akarjanak veled lenni.
2021. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem reménytelen, de a férfiaknak fontos a szex. Legalábbis én így tapasztaltam.


Én nem bánnám azt sem, ha naponta lenne szex, csak szeressen aki engem választ. N

2021. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Eléggé reménytelen.Akármikor ismerkedem társkeresőn,kb mindenkinek a harmadik kérdése,hogy mikor szexeltem utoljára.Én már hagytam a fenébe is az egészet,mert újabban már csak eszközt lát mindenki a másikban,teljesen hidegen hagyja őket a személyiség vagy az ilyesmik. 22/N
2021. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%

A napi szex?

Létezik olyan?

A kapcsolatok elején meg tizenéves korban, nem?

A viccek meg kabarék meg ilyenek meg arról szólnak, hogy max havonta egyszer, vagy ünnepnapokon.

2021. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
És te mi vagy? Nemed???
2021. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen reménytelen, de nem mindegy hogy milyen korosztályt képviselsz és az sem hogy a partner milyen korú.
2021. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű, hogy nő vagyok. 6 hosszabb (1 éven túli) kapcsolatom volt, mindegyik exem igényelte napi szinten a szexet.
2021. máj. 24. 17:42
 8/35 A kérdező kommentje:
29 vagyok, 30-35 körüli férfiakkal ismerkedem javarészt.
2021. máj. 24. 17:42
 9/35 anonim ***** válasza:
52%
A 30-35 közötti korosztályban nem lesz olyan egyszerű. Ők még pont a csúcson vannak ebben a korban.
2021. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt fogalmi zavarok vannak. Az ha minden nap van szex a kapcsolatban nem azt jelenti, hogy arról szólna a kapcsolat. A gond az szerintem inkább az, hogy a kapcsolataidban eltérő volt erre az igény közted és a partnereid közt. Ha neked a heti egy-kettő elég és a több az már kifejezetten a terhedre van akkor ilyen partnert kell keresned vagy a kapcsolatban ezt nyíltan kommunikálni.
2021. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!