Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy srác a gimiből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a gimiből. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Ugye 3 hét van még a suliból, és van egy srác aki 100% hogy meleg ezt tudom róla, nagyon tetszik meg minden, olyan kérdésem lenne esetleg mit kérdezzem tőle ha netán oda mennék hozzá beszélgetni? Szerintem manapság már nem elég jó ez a “mizu,, kifejezés olyan unalmas.. esetleg ebben tudnátok segíteni, hogy milyen témát hozzak fel a szia után?
2021. máj. 24. 23:49
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha nyíltan meleg, akkor meg kéne tudnod róla, hogy te is be jössz e neki! Nyilván először beszélgetni kellene vele, de a mai világban már az is jó indítás ha ráírsz instán, aztán úgyis látod hogy mennyire vevő rád! 😊
2021. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod róla akkor nem kell megkérdezned, egyszerűen keresel lehetőséget, alkalmat hogy beszélgessetek (tökmindegy miről), keresed a társaságát, barátkozol vele a többi úgyis kialakul (vagy nem).
2021. máj. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Akarmirol lehet beszelni szerintem. Multkor engem egy lany megallitott a folyoson amikor mosdoba mentemes olyanokat kerdezett h kivel volt orank meg h milyen rossz az ido stb. Egybol levagtam hogy szeretne valamit. De nem tudja hogy a sracokat szeretem es hogy van baratom, szoval kicsit sajnalom ha majd el kell mondanom a szitut

Pedig ha hetero lennek biztos nem offolnam mert nagyon szep lany 😆

Szoval tulajdonkeppen barmivel leallithatod. Kerdezd meg h mi a terve nyarra aztan elhivhatod szerintem egy randira

2021. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem tini kategória. :)
2021. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!