Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként, hogyan szólítsak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként, hogyan szólítsak le egy srácot, aki tetszik, de nem tudom róla, hogy meleg vagy sem?

Figyelt kérdés
Van erre bevált módszer?

2021. ápr. 20. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj el vele beszélgetni, majd ha ez hosszúra nyúlik, barátkozni is. Aztán ha beválik, kérdezd meg hogy meghívhatod-e egy italra.
2021. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Elkezdesz vele beszélgetni, és ha látod rajta hogy bármiről lehet vele beszélgetni idő után meg kérdezheted tőle hogy mi a véleménye a másságról meleg emberekről és egyből látod hogyan reagál. Közelítsd csak a témát de ne kérdezz rá azonnal mert vagy kerülni fog vagy agresszív lesz későbbiekben ha ő viszont nem akar tőled semmit.
2021. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Engem szólított le már srác egy melós szituban (nem közösen dolgoztunk), feltűnően beszélgetett velem, aztán megjött a barátnőm, átadott valamit, onnantól nem szólt hozzám.
2021. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem mindig utólag esett le miért szólítottak le.

Egy srác pl az újságról kezdett beszélni amit olvastam.

A másik előadta hogy apró kell neki az automatába de volt nála apró

:D


A harmadik srác egyszerűen rám kacsintott :) A vicc, hogy egyiknél se léptem semmit igazándiból és nem vagyok helyes se :D Szóval bármi lehet a téma.

2021. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Szólítsd meg bárhogyan, bármilyen témával.

Az igazság az, hogy a melegekről pár perc szóváltás után ezt kétséget kizáróan meglehet állapítani. Más a hangsúly, a hangnem, a feltűnő kedveskedés, stb.

Ha veszi a lapot, akkor ő is az, ha nem, akkor egyértelműen tovább áll.🤷‍♂️

Ha tetszik neked, akkor te elfogsz olvadni tőle, mint 30 évvel ezelőtt a LEO jégkrém.


Ő ezt észrefogja venni hidd el.

Menni fog ez husikám, ne aggódj. 😄🤭 🫂

2021. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
93%
#5 én is ebben a szituban vagyok, igaz eddig egyszer találkoztunk, de azóta rendszeresen tartom vele a kapcsolatot. Csak nem tudom eldönteni, hogy mi a helyzet..
2021. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem is szólítottak le, azért elég hamar lejött, akármilyen banális volt a téma. Nem a hangsúlyból, gesztusból, hanem a f.... tudja, nem tudom, de lejött. Én heteró vagyok, de nyugisan tisztáztuk, nem háborodtam fel.
2021. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Utóirat: olyan volt a szövegelése, mint nekem, amikor csajokat szólítok le és fogalmam sincs mi a téma, de azért próbálom kisajtolni belőle, hogy beszéljen csak, érdekel, amit mond.
2021. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!