Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek nem volt középisk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nem volt középiskolás korában barátnője utána nehezebb barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Sok fiú nem tudom hogy csinálja hogy olyan fiatalon tud barátnőt találni. Én már jóval idősebb vagyok de nem nagy. Mit csinálnak ők jól?

Illetve akinek nem volt sulis korában szerelme utána nehezebb az ismerkedés a tapasztalat hiány miatt?


2021. máj. 26. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Igen, mert ez azt jelenti, hogy nem nézel ki jól. Később is az az egyik fő szempontjuk a nőknek, csak felzárkózik mellé az anyagi helyzet is.
2021. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nehezebb.
2021. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kozepiskola? Amikor meg a szemelyiseged sem alakult ki? Azt tudod, hogy azok nem kapcsolatok. Majd huszonevesen, ha lesz szemelyiseged, te is valtozol, sokkal konnyebb
2021. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt egy tartós kapcsolatom és most úgy vagyok egyedül, hogy 0 tapasztalatom van az ismerkedésben.
2021. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon mások a kamasz szerelmek.

Sok fiút ismerek, aki gimiben még nem is nagyon mert/akart nyitni a lányok felé, de egyetemen kikupálódott. Önállóbb lett, kezd felnőni, érni, személyisége lenni. Megfigyelésem alapján a húszas évek elején lesznek az első tartalmasabb kapcsolatok ezek miatt. Persze van, akinek hamarabb összejön, de akinek csak akkor, az sincs még lemaradva. Érdemes már elkezdeni az ismerkedést, de sokszor az első kapcsolat nem tart örökké. Viszont minden tapasztalat érlel, fejleszt. Úgyhogy tanulj önmagadról, a világot ismerd meg, tanulj meg a nők nyelvén, értsd, mi kell nekik.

2021. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kozepiskola...


Fiuk: aaaa dugni akarok mar

Lanyok: aaa pisti de cuki, megmutathatom a barinoimnek


Max arra jo, hogy ne legyel szuz, de kapcsolat az nem lesz komoly ennyi idosen

2021. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan már. :D

Középsuliban még fejben gyerek az ember, ráadásul emlékszem hogy a "kapcsolat" abból áll, hogy elmegyünk moziba HA apu ad rá pénzt, meg elmegyünk fagyizni HA anyu elenged, meg néha pettingelünk rettegve hogy nehogy a szülők hazaérjenek addig...... :DDD

Szerintem abszolút kihagyható élmény, az igazi kapcsolatok nálam 20 év fölött értelmezhetőek, az alatt maximum szórakozás.

2021. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen ott siklott félre. Tudom hogy ha ott másként álltam volna hozzá, és határozottan csajoztam volna, akkor manapság sokkal könnyebb volna ezen a téren. Egyszerűen ott ástam el magam, és kiutat ebből már nem tudtam találni amikor észbe kaptam. Késő volt
2021. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
baromság. Ugyanolyan baromság, hogy húúú ha elveszted a szüzességed, majd dőőőőlni fognak a nők.
2021. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Exem első kapcsolata középiskolában volt. A lány megcsalta, de ő a mai napig szerelmes belé (igen, miközben jártunk, akkor is), nem tudja elengedni.

Nagyon jól néz ki, nagy csajozógép lehetne (nem mintha az a szememben érték lenne, csak gondolom, erre megy ki a kérdés), mégse tud túllépni rajta. Lehet, nehezebben jön össze neki az első ha később kezdi, de lehet, érettebb lett volna, és nem rajongana úgy egy ideáért. Ez előfordul a fiatalabb srácokkal, aztán jön a csalódás és kiégnek az ilyenek. Persze itt sincs minden veszve, abszolút egészséges útra térhet, ha lezárja és fejleszti magát.

Szóval szerintem a tini kapcsolatok még ilyen esetlenek sokszor, mivel tapasztalatlan kiforratlan személyiségek között van, nem értik még egymás nyelvét. Ha rosszul sül el, mély nyomot hagyhat. De ha az ember a húszas évei elején megérik már rá, akkor az is jó elkezdeni. Csalódások persze vannak, a lényeg, hogy tanuljon belőle az ember.

Vannak szép tini szerelmek is, de szerintem inkább egy kellemes emlék. Csak hoztam egy példát, hogy van benne jó is meg rossz is. A lényeg, hogy ne siránkozz, fejleszd magad, ismerkedj, légy magabiztos, találd meg az értékeid és kommunikálj jól.

2021. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!