Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feministáknak problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feministáknak problémát jelent a nemek közti egyenlőtlenség?

Figyelt kérdés
Általában azt gondolná mindenki, hogy igen, ugyanakkor a párkapcsolati piaci egyenlőtlenséggel mintha nem foglalkoznának valamiért.

2021. máj. 26. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 A kérdező kommentje:
31: Azt ugye tudod, hogy a barátnődet valószínüleg éppen dugja valaki.
2021. máj. 26. 18:19
 32/80 anonim ***** válasza:
12%
Elég nagy idiótának találom a mai feministákat, de alapvetően leszarom őket, hetek telnek el úgy, hogy eszembe sem jutnak. Ugyanezt javaslom neked is, a hőbörgés nem fogja a problémádat megoldani.
2021. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
100%
#33 Fáj az élet mi? Lejön minden megnyilvánulásodból 😂
2021. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
95%

33


Egy szűz incel mi? :D És ha esetleg én csalom a barátnőmet és nem ő engem? Akkor mi van? Azt hiszed most beszóltál, mi? XD Nekem akkor is lesz csajom (akár több is), neked meg nem, ennyi...incelkém. Most álomba sírod majd magad?

2021. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
97%

32 Na és miért küldenél építkezésre pár nőt? Ha tisztában lennél a női anatómiával, tudnád, hogy nőknek nem tanácsos nehéz dolgokat cipelni. Egyenlőség ide vagy oda, a záróizmok meggyengülnek a rendszeres cipekedéstől, kemény fizikai munkától, ezért (is) volt régen nők között ismert tény, hogy "elcsöppen néha a pisi" az idősebb korosztálynál. A tena lady nőknek készült, nem férfiaknak.

A jogi egyenlőség nem jelenti azt, hogy kötelező lenne bárkinek is az egészségét kockáztatni. Férfiak is mehetnek irodába dolgozni, nem kötelező építkezésen keccsölni, csak tanulni kell. Az igazság az, hogy sok buta pasi inkább megy segédmunkásnak, mint hogy leérettségizzen. Én is megnövelném az óvóbácsik számát, hogy tanulják meg, mit jelent a felelősség és mennyire nem könnyű a női munka, csak az a baj, hogy a férfiak inkább mennek építkezésre dolgozni, mint óvóbácsinak. És tudod, miért? Mert több pénzt fog hazavinni, mint egy tipikus női munkát végző szakmunkás, vagy óvónő vagy tanító vagy szociális munkás. Többet keres a 8 általánosával egy építkezésen, mint Juci, az érettségizett műkörmös vagy kozmetikus, esetleg Eszter néni az óvodából. Mert a férfi munka jobban meg van fizetve. Úgyhogy nem kéne sírni, gyertek óvó bácsinak.

2021. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
94%
Már megint te.😒
2021. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
96%

#28 Ja igen, mert aki nem ért egyet egy elmebajos incellel, az csak nő lehet. Ezzel a saját nemed minősíted.

De nyugi, vannak normális, értelmes férfiak is itt, akik ugyanúgy lepontozzák a buta válaszokat.

2021. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
97%

Igen, milyen már, hogy nem fekszem le minden rosszul kinéző, nem helyes, nekem nem tetsző ferfival, aki megkér rá.

Szerinted mit kéne csinálom? Sikeres, nyelveket beszélő, csinos vékony Nőkent, le kéne veled feküdnöm, hogy te ne legyél szarul? A te vágyaidat, a sajátjaim elé kéne helyezni???

2021. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező! Válaszolj már kérlek erre:


"a nőknek az lenne a dolga, hogy napközben a konyhát, este meg az ágyat tartsák melegen törvényileg kötelezve (heti minimum napi 1 szex)."


ES MI A TE DOLGOD???????!!!! Miba férfiak dolga?

Mert arrol még egy qurva szó nem esett. Ha a Nő dolga a fentiek, akkor ugye keresel minimum havi 1M.et, hogy el tudj tartani, amig én elvegzem a házimunkat?

2021. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
4%

30# Dehogynem kötelező.

Ne Magyarországra gondolj A feminizmus internacionalista szerveződés!

Macska julika!

Jogod van tanulni,mire vársz?

2021. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!