Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feministáknak problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feministáknak problémát jelent a nemek közti egyenlőtlenség?

Figyelt kérdés
Általában azt gondolná mindenki, hogy igen, ugyanakkor a párkapcsolati piaci egyenlőtlenséggel mintha nem foglalkoznának valamiért.

2021. máj. 26. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
95%
Egy nőnek sem opció, csak egy kvának. Édesanyádat kérdezted már erről?
2021. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 A kérdező kommentje:
A nyugati világban ma már annyira nem égő kiegészítő jövedelmet szerezni prostitúcióból, ha mellette a nőnek van karrierje is. Persze lehet Magyarország még más ezen a téren, de itt is változik a helyzet.
2021. máj. 27. 18:47
 53/80 anonim ***** válasza:
94%
Inkább hagyjuk ezt a beszélgetést, mert olyan szinten vagy undorító, hogy az valami eszméletlen.
2021. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 A kérdező kommentje:
53: Lehet Onlyfanson is dolgozni meg mostanában csináltak valami magyar oldalt is.
2021. máj. 27. 22:17
 55/80 anonim ***** válasza:
94%
54: És? Ezt férfiként is megteheted. Ha szívesen pucérkodsz akkor csak jól kell kinézned, adnod magadra, sportolni stb. Ahogyan a nőknek is. Igaz, többnyire meleg előfizetőid lesznek. Nade pénz-pénz, nem? :)
2021. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 A kérdező kommentje:
55: Egy férfi messze nem keres annyi pénzt és szteroidos izom kell a sikerhez.
2021. máj. 27. 22:22
 57/80 anonim ***** válasza:
94%
Oltári szerencse hogy soha nem fogod tudni egy nő életét se megkeseríteni, és szaporodni se. Tudja a természet a dolgát. Az meg hogy életed végéig csak a netes fórumokon fogsz csaholni hogy minden nő qrva, csak a lábát kell széttenni nem kell dolgozni, végülis nem árt senkinek mert csak szánakozik és megvet minden normális ember, de legalább foglalkozunk veled. Neked ennyi jutott, élvezd ki mert ennél jobb soha nem lesz.
2021. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 A kérdező kommentje:
57: A világ változik... Lehet 10 év múlva szingli anyukaként talákozni fogsz velem élőben is (ha nő vagy) és még szexelni is fogunk.
2021. máj. 27. 22:38
 59/80 anonim ***** válasza:
94%

Már voltam szingli anyuka de köszi az ajánlatot 😂😂😂

Nem kellenék én már az ilyen csodainceleknek, maholnap 41 leszek, és van egy gyerekem, elhasznált vagina vagyok, pfuj! Csak egy kis olasz nyomi fanyalodott rám, kis csúnya törpe, csak 183 centi, és még tejfelesszájú is, 29 éves. Két és fél éve fanyalodtunk egymásra. Szar ügy 😒

Egyébként már máskor is írtad ezt, volt hogy nekem, volt hogy másoknak hogy de nagy a pofa, aztán majd 10 év múlva szexelünk, hát akkor újra leírom hogy SOHA.

Ha te lennél az egyetlen férfi(?) a világon akkor se. Vennék 6 vibrátort és rájuk írnám hogy hétfő Chris Hemsworth, kedd Henry Cavill, szerda Liam Hemsworth stb.

A hetedik napon pedig még az Úr is megpihent 😊

2021. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:
59: Wtf itt ilyen idősek is fennvannak? Azt hittem 25 alatt van az átlag.
2021. máj. 27. 23:04
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!