Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Levelezésből, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levelezésből, hogy lehet leszűrni, hogy melyik pasi keres valóban komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek oda a levelezésben, hogy ezt megtudjam állapítani? Milyen dolgok vannak, amik meggyorsítják a leszűrést?
2021. máj. 28. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Hogy? Sehogy. Mindenki azt ír, amit akar. Innentől örülj, ha a fele igaz.
2021. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Én azt néztem, amikor ismerkedtem, hogy mennyire figyel rám az illető. Ezt könnyen le lehet szűrni abból, hogy hajlandó-e normális, kerek mondatokat írni vagy rövidít és tőmondatokban odavet valami gyors választ.

Ha chateltünk és tudtam, hogy otthon van, nincs semmi dolga és félóránként válaszolt egy-egy szóval, nem pazaroltam rá több időt.

Illetve, ha valaki komolyan meg akar ismerni, akkor kérdez, figyel rád, reagál arra, amiket írsz. Nyilván nem ér rá mindenki fél napokat írogatni, de ha leül a gép elé és velem beszél, akkor elvárhatom, hogy figyeljen rám, ahogyan én is figyelek rá.

2021. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát azért az ismerkedés elején, mikor egy vagy a sokból, ne legyen az elvárás, hogy folyamatosan csak rád figyeljen.
2021. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem írtam, hogy folyamatosan csak rám figyeljen. De ha velem beszél, akkor ne arra kelljen már várnom, hogy közben még 5 másiknak írogat. Ez nálam is alapszabály volt, mikor ismerkedtem. Szimplán tahóságnak tartom.
2021. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
A kinézet dönt. A rondábbak komolyat akarnak, mivel nincsen sok lehetőségük, a szebbek egyéjszakást.
2021. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
5-ös, ez is relatív. Számomra a párom kimondottan jóképű, másoknak mégsem tetszik.
2021. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
"hogy hajlandó-e normális, kerek mondatokat írni vagy rövidít és tőmondatokban odavet valami gyors választ." Hát nem a röviditések és a tőmondatok jelentik azt, hogy valaki kevésbé figyel rád... mert lehet valalki nem szeret ékezettel írni, és főleg nem regényeket, mert az írás nem a kenyere, de attól még keres, és érdeklődik, és intertiv köztetek a komunikáció.
2021. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi köze a levelezéshez. Nem a külsőre top pasikra kell rámenni és akkor egyből nem lesz probléma, hogy csak szexet akarnak a férfiak. Ilyen egyszerű, valamiért mégsem értitek.
2021. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: Nagyon is értik ők azt. A kérdés a top10 férfiak megnyerésére vonatkozik.
2021. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az eszed, a megérzésed és az objektív látásod. Ha valamelyik hiányzik, bizonyám úgy botrahúznak, öröm lesz nézni. Persze majd a környezetedben te leszel a szegény, átvert lány, közben pedig magadat véred át.
2021. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!