Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más ferfi is van ugy mint en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más ferfi is van ugy mint en 30 felett ,(36 F) hogy azert van inkabb egyedul örökre, mert nem akarja lehúzni a not?

Figyelt kérdés
Ugye diplomaskent netto 220 ezret keresek a kedves állambacsinak dolgozva. Oke, valts, menj versenyszferaba, mindenhol ezt hallom ismerosoktol is, mer igy nem lesz nő, aki tud rad ferfikent nezni (max a kozmunkas Katika). De nem olyan konnyu valtani, ha eddig egesz eletedben ezt szeretted csinalni. Igy megkimelem a noket a borzalomtol.
2021. máj. 29. 22:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez hülyeség, a nők minimum fele tojik rá, hogy mi van a fizetéspapírodon, ha van állásod, és nem vagy egy link alak.
2021. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
75%
Ne hülyéskedj már, azt csináld, amit szeretsz, olyan nővel meg ne kezdj, akinek az a fontos, hogy mennyit keresel. N
2021. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
68%
Még lemaradt, hogy ha ketten vagytok, és szeretitek egymást, két fizetésből már csak könnyebb mindkettőtöknek, az nem lehúzás, hogy közösen próbáltok meg boldogulni. Miért kéne egyedül lenned? Nem minden nő hajt pénzre. A normálisabbjának van saját munkája, jövedelme, és nem várja el senkitől, hogy eltartsa. (Előző)
2021. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Te saját magadtól veszed el a lehetöséget, hogy boldog párkapcsolatod lehessen. A fizetés az csak egy dolog, ezen kívül még 100 másik tulajdonság van, ami egy embert jellemez. Ha a többi passzol, akkor én nem utasítanálak el.
2021. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
F32. Én azért maradok egyedül, mert elég volt a pár hosszútávú kapcsolati csalódás. Az ismerettségi körömben is azt látom, hogy szenvednek a kapcsolatukban, nem boldogok, ha már gyerek is van, pláne. Amióta egyedül vagyok, teljesebb az életem, azzal foglalkozok amivel szeretném, azt veszem meg amit szeretnék és egy csomó pénzt félre tudok rakni ezek melett. Annó a kocsi szervízelése miatti 100e ft körüli összeg kiesése is húzós volt.
2021. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Butasag. Van csaj aki ennyit vagy ennyit se keres az nem nagyon fog rinyalni ketten meg frlre lehet rakni az miert nem jo neked?
2021. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyan Nőt keress, aki nem akar gyereket, mivel ugye nem tudnád eltartani...Valamint ne legyenek külsővel kapcsolatos elvárásaid. Szerintem így talalnál Nőt, akit nem zavar a fizetésed.

Fogadd el a túlsúlyos, sarkiboltos Katit, es ne a csinos, több diplomás könyvelő Anna kelljen.

2021. máj. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolso. De en sportos vagyok, atlagos testalkatu not preferalok.
2021. máj. 30. 07:03
 9/24 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem szabad begubóznod, nézd meg a lehetőségeid és nem a barátaid szemével. Lehet, hogy nagyon szereted ezt csinálni, de valóban kevés ahhoz, hogy fenntarts egy családot, hogyha bármi történik a nő fizetésével vagy egyedül maradsz a gyerekekre. Én tanítónak tanultam. Imádom csinálni, és rettenetesen sajnáltam, hogy otthagyom, de 160-190ezer forintból nem lehet megélni. Most tanulok nappali tagozaton, mellette a felét keresem meg, de ha végeztem kb a tripláját fogom a tanítói bérnek, szóval megéri ez a kis idő befektetés. Olyan másik szakot választottam, ami érdekel és szeretni fogom. Nyilván sose fogom úgy szeretni, mint a tanítást, de azt tényleg csak akkor lehetne csinálni, ha gazdag férjem lenne, aki elnézi, hogy "zsebpénzért" dolgozom.


Másik megoldás, hogy brutál pénzügyi tudatosságod van és az eddig megkeresett pénzed jelentős részét félreraktad, amíg otthon éltél, most is félreraksz és befekteted vagy lekötöd, hogy jobban kamatozzon, illetve hosszútávon gondolkodsz, mint nyugdíjbiztosítás, lakáselőtakarékosság stb, ami tetszik. Így a meglévő pénzedből többet csinálsz. Nem nagy bevételek, de mégis. Vállalhatsz másodállást is és abból befolyó pénzt is eltehetnéd. Így amikor találkozol a nővel lesz már megtakarításod, nem fogod annyira azt érezni, hogy lehúzod. Viszont itt fontos megjegyezni, hogy nagyon könnyen átcsaphat a másik irányba a dolog, hogy semmire se költesz és garasoskodsz. Ez senkinek sem imponáló.


Egyébként rengeteg ingyenes program van, amiket használj ki bátran. Előadások, múzeumok, városnapok, koncertek stb. Ha nem is randira menj ilyenekre, de saját magad miatt mindenképpen, hogy legyenek élményeid és ne érezd azt, hogy a pénzed korlátoz. A mai világban nagyon kifele élünk és könnyű azt hinni, hogy mindenhez pénz kell. Meg egy egyszerű túrázáshoz is sokan több tízezret költenek, hogy meglegyen a megfelelő felszerelés. Nyilván fontos, de egy alföldi túrához bőven elég tud lenni, ami otthon van. És még lehetne sorolni.


Rakd rendbe magad lelkileg és anyagilag. Legyél kiegyensúlyozott és bármennyire is közhelynek tűnik, könnyebben fogsz barátnőt talalni így, ha nem szabotálod saját magad.

2021. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nyugi, van párja szinte az összes tanárnak, tűzoltónak, mentősnek. Nem a pénzed miatt nincs nőd. Ha vonzó vagy, lesz nőd, ha nem vagy vonzó, nem lesz. Az már egyéni probléma, ha csak olyan nők vonzódnak hozzád akik neked nem jönnek be, mi nők is sokan vagyunk így ezzel. Ne gyerek a barom dumával, hogy a fizud miatt megkíméled magad a nőktől, legyél őszinte: akinek tetszenél az neked nem kell, insta nőkhöz meg kevés vagy.
2021. máj. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!